Ateş Falı

ATEŞ FALINI DUYDUNUZ MU?

Online Ateş Falı

Genellikle Ortadoğu’da ve Afrika’da tercih edilen ve dünya çapında biraz daha az bilinirliğe sahip ateş falı herkesin bakabileceği bir fal çeşitleri içinde yer almaz. Ateş ve kor materyallerinden faydalanarak bakılır. Bu falı isterseniz online falcılar aracılığıyla da baktırabilirsiniz.

Her şeyden önce hislerin ve sezgilerin ön planda olduğu fal çeşitidir. Hislerin yoğunluğu falın yorumlanmasını doğrudan etkiler. Sezgilerin gücüyle daha net biçimde ortaya çıkan görüler daha doğru yorumlar yapılmasını sağlar.

Ateş Falına Nasıl Bakılır?

Aynı su fali gibi ateş falında da görülen motifler ve bu motiflerden çıkarılacak anlamlar söz konusudur. Sakin ve dikkat dağıtıcı elementlerden arıtılmış bir ortamda medyum tam konsantre olmuş vaziyette ateş ve korda oluşan desenleri hafızasına atar.

Desenler fal baktırmak isteyen kişinin niyetine veya sorduğu sorulara göre yorumlanır. Bunlar geçmişe yönelik olabileceği gibi gelecekte de baş gösterecek olayları gösterir.

Ateşin nerede yakıldığının ise bir önemi yoktur. Kamp ateşi, soba ateşi, şömine ateşi veya kendinizin yaktığı herhangi bir ateş fal bakmaya yeterlidir. Çünkü yukarıda da değindiğimiz gibi ateş falında en önemli şeyler sezgiler ve bu sezgiler yoluyla ateşte ve korda oluşan desenleri yorumlama yeteneğidir.

Ateş Falına Kimler Bakabilir?

Fal bakmak ciddi ve zaman ayırılması gereken bir iştir. Yeteneğiniz olduğunu düşünüyor ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Falcının söyledikleri diğer insanların hayatlarını doğrudan etkileyebileceğinden dikkatli hareket etmek gerekir. Bu işe yıllarını vermiş medyum ların daha doğru sonuçlarla karşınıza çıkacağını unutmayın.

Ateş Falı – Online Fal Cafe

Online Fal

Online fal ile aklınıza takılan soruların cevabını hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tüm fal çeşitlerine online fal yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online falda ister görüntülü fal isterseniz de sesli faltelefonda fal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile aklınızdaki tüm sorulara sevap bulabileceksiniz. Üstelik istediğiniz her saatte fal randevusu alabilir ve istediğiniz saatte fal baktırabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz.