Ayna Falı

Ayna falı kökeni antik çağlara kadar dayanan bir fal çeşididir. Günümüzde hem Doğu hem de Batı kültüründe kendine oldukça yoğun bir şekilde yer bulan bu falın temeli Orta Asya Şamanlarına dayanmaktadır.

Ayna Falı Tarihçesi: Orta Asya Şamanlarına göre ayna geçmişi görebileceğimiz muhteşem araçlardı. Aynı zamanda Şamanlar aynanın boyutlar arası yolculuk yapılabilecek araçlar olduğuna inanıyorlardı.

Ayna yüzlerce yıl gizemli ve mistik bir araç olarak görüldü. Bunun sebebi kuşkusuz kişilerin kendi yansımalarını bu gizemli araçta görmeleriydi. Yalnızca Doğu kültüründe değil! Batı kültüründe de ayna gizemini yüzlerce yıl korumuş ve önemli bir araç olarak kullanılmıştır. Birçok medeniyette ayna dini ritüellerde kullanılmış ve kullanılmaya devam edilmektedir.

Antik Yunan mitolojisinde Ekho adında güzel bir peri kızı ormanda avlanmakta olan Narkissos adında bir avcıya âşık olur. Ama Narkissos peri kızına yüz vermez ve oradan uzaklaşır. Bunun üzerine peri kızı çığlık atmaya başlar sesi her yerde yankılanır. Ve sesinin yankıları arasında yok olur. Günümüzde sesin yankılanmasına echo denmesinin nedeni de budur. Bu duruma çok kızan tanrılar Narkissos’u sonsuz güzellikle lanetlerler. Bir gün nehir kenarına su içmeye gelen Narkissos su da kendi yansımasını görür. Kendisine âşık olur. Nehir kenarından uzaklaşamayan Narkissos kendi güzelliğinin lanetiyle nehrin üzerinde lotus çiçeğine; ‘’Bizdeki adıyla Nergis çiçeği’ dönüşür.

Aslında burada su ilk ayna görevini görmüş. Temel olarak kişinin yansımasının kişi üzerindeki etkisinin önemi ortaya çıkmıştır. Ayna kişilerin suretlerini yansıtmaları açışından gizemli araçlar olarak görülmüşlerdir.

Aynanın icadı ile birlikte bu gizemli araçlar önceleri saraylarda kullanılan pahalı araçlarken bir süre sonra halk arasına kadar inmiş. Zamanla ayna falının yolunun açılmasına vesile olmuştur.

Ayna Falı nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda online gerçek kesin çıkan Ayna falı. Ankara online fal merkezi
Ayna Falı

Ayna Falı Nedir, Nasıl Bakılır:

Aynaların malzeme olarak kullanıldığı bir fal çeşididir. Hem geçmişe hem de geleceğe yönelik bilgileri baktıran kişiye sunar. Enerji sayesinde başka ortamların görülmesine ve buralarında yorumlanmasına neden olur. Yani farklı mekân ve farklı boyutlar da bu fal aracılığı ile yorumlanabilmektedir. Fala bakan kişi aynaya odaklanmalı ve içgüdülerine güvenerek yorum yapmalıdır. Bakan kişinin gerçek falcı olması en önemli noktadır. Gerçek falcı tarafından bakılan ayna falı çok iyi sonuçlar doğuracaktır. Bu sayede simge ve şekiller çok daha iyi yorumlanır.

Ayna falı, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Bu fal da diğer bazı fallar gibi Şamanlardan ortaya çıkmıştır. Eski dönemlerde Şamanistler, geleceği görebilmek içi aynayı kullanmışlardır. Ayna falı, yol gösterici bir seçenek haline gelmiş ve daha doğru adımlar atılmasını sağlamıştır. Hatta Dönemin ünlü kahinleri ve Şamanları ayna falı nın nasıl daha detaylı bakılabileceğini araştırmıştır. Nasıl kapsamlı olabilir araştırmaları sonucunda ayna falı nı geliştirmişlerdir.

Öncelikle fala bakacak kişinin kendini hazır hissetmesi gerekir. Kendini hazır hissettiğinde aynanın karşısına oturması gerekir. Tamamen sakinleşmeli ve aynaya odaklanmalıdır. Birkaç dakika boyunca odaklanarak aynaya bakmalıdır. Gözünü aynadan ayırmaması gerekir. Söylenmesi gereken bazı sözcükler vardır ve bu sözcükler aynaya bakıldığı sırada söylenir. Ardından tekrar ayna üzerinde göz gezdirilmeye devam edilir. Bakışlar aynanın tam orta noktasında toplanmalı ve daha sonra yukarıya doğru bakılmalıdır. Bununla birlikte yeniden gözler sabit bir noktaya bakar ve yine bazı sözcükler söylenir. Bu şekilde bakılarak bazı yorumlar çıkarılır. Hem geçmiş hem de gelecek hakkında tahminler söylenir.

Online fal baktır. Ankara fal, istanbul fal, online canlı fal.

Ayna Falı Bakılırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bu fala bakacak kişinin ayrıca su falı hakkında da bilgisi olması gerekir. Çünkü su falı na bakabilen birisi ayna falı na da bakabilir. Her iki fal da duru görü yeteneğini gerekli kılar. Mistik enerjisi çok yüksek olan kişiler ayna falı na daha iyi bakabilmektedir. En iyi saat aralığı öğlen saatleridir. Yani öğlen vaktinde ayna falı na bakılmalıdır. Ortamın tamamen sessiz ve sakin olması lazımdır. Ayna, fala bakacak kişinin tam göz hizasında yer almalıdır. Aralarında bulunan mesafe 50 cm civarında olmalıdır. Mutlaka yuvarlak, kare ya da elips şeklinde bir aynadan bakılmalıdır. Boyutu ve şekli de oldukça önemlidir. Hiçbir teknolojik ürün kullanılmaması gerekir ve hepsi uzaklaştırılmalıdır. Direkt duvara monte edilmiş bir ayna daha iyi bir seçenek olacaktır.

Fala bakacak kişi, çok cesaretli ve kuvvetli olmalıdır. İradesi zayıf olan kişilerin ayna falı na bakması işleri epey zorlaştıracaktır. Herkes bu işi soyunmamalıdır. İlk olarak belli başlı önemli ve bu alanda uzman gerçek falcı ayna falı na bakmalıdır.

Ayna falı bakımı oldukça zor bir faldır. Her falcı ya da medyum ayna falına bakamaz. Ayrıca Aynada falı bakan kişinin durugörüsünün gelişmiş olması ve üçüncü gözünü çok iyi kullanıyor olabilmesi gerekmektedir.

Bu falın kökeni antik dönemlere dayanan oldukça eski ve kadim bir fal çeşididir. Falı bakan falcının transa geçebilmesi ve ayna boyutunda geçmişi ve de geleceği görebilmesi için negatif enerjiden arındırılmış bir ortamda tam olarak odaklanarak bu fala bakabilmesi gerekmektedir.

Online Ayna Falına Nasıl Baktırılır:

Telefon fal Online fal şirketi olarak hizmet veren. Ayrıca Telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati hizmet veren işletmeler aracılığı ile dilediğiniz yerden! dilediğiniz saatte falınıza uzaktan baktırmanız mümkündür.

Günümüz koşullarında insanlar birçok aktiviteyi yapacak zamanı bulamamaktadırlar. Online uygulamalar insanların bu zaman bulamama sorununa bir çözüm getirmektedir. Online fal cafe olarak hizmet veren işletmeler; insanlara istedikleri saat ve istedikleri yerden fal hizmeti almalarını sağlamaktadır.Ayrıca Bu Yolla kişiler diledikleri saat ve günde diledikleri yerden fallarına baktırabilmektedirler.

Ayna falı diğer tüm fallar gibi online olarak uzaktan baktırılabilen bir fal çeşididir. İstediğiniz saat ve günde dilediğiniz yerden online fal cafe olarak telefon fal uygulamasıyla hizmet veren online fal cafelerden ayna falınıza baktırabilirsiniz.

Online fal olarak telefon fal uygulamasıyla hizmet veren telefon fal ve fal santral gibi işletmeler; günün 24 saati haftanın 7 günü kesintisiz fal hizmeti vermektedirler.

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal 100’ün üzerinde falcısı. Kalabalık bir danışma hattı ekibiyle. Haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz olarak fal hizmeti vererek sizlerin memnuniyetini kazanmaktadırlar.

Telefon fal cafe nin danışma hattını dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Haftanın 7 günü günün 24 saati arayarak fallar ve falcılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Size en uygun fal ve enerjinizin en uygun olduğu falcıya bağlanabilirsiniz. %100 Kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Ayna Falı