Online kahve falı nedir ve Nasıl bakılır?

Online Kahve falı nedir, Nasıl bakılıyor? Herkes soruyor Kahve Falına online bakılıyor mı? Aynı sonucu alır mıyız? Ayrıca Online fal ile gerçek fal arasındaki fark ve farklar nedir?

Online kahve falı nedir ve Nasıl bakılmaktadır? Kahve falı içilen Türk kahvesi sonrası fincanın kapatılarak soğuduğunda fincan içerisinde ve tabakta çıkan görüntülerin yorumlanması şeklidir. Hiçbir bilimsel dayanağı olmayan, sezgileri güçlü kişilerin şekilleriyle yaptığı yorumlara dayanan bir fal şeklidir. Ayrıca Online Telefonda Kahve Falı bakımının gerçek fal bakımıyla hiç bir farkı bulunmamaktadır. Evinizden hiç çıkmadan, zaman kaybetmeden şehirler aşarak anında online Telefonda Kahve Falı baktırabilirsiniz.

Kahve Falı Tarihçesi ;

Türk Kahvesi Osmanlı döneminde 1517 yılında Yavuz Sultan Selim dönemimde Osmanlı saraylarında içilmeye başlanan özel bir kahve kültürü olarak Türk mutfağındaki yerini almıştır. Ayrıca Kahve falının da ilk kez Osmanlı Saraylarında ortaya çıktığı bilinmektedir. Ve Türk kahvesi daha sonraları Bosna, Orta Doğu ve Balkanlara arasından dünyanın pek çok yerine yayılmış bir kahve kültürüdür. Fakat kahve falı daha çok Türk kültürüne ait bir fal biçimidir.

Kahve Falı Nasıl Bakılıyor?

Öncelikle Kahve falı bakmak için  Türk kahvesi içilip fincan alt tabağa kapatılmaktadır. Fincan iyice soğuduktan sonra 6. hislerine güvenen sezgileri güçlü bir falcı tarafından açılmaktadır. Fal bakan kişi fincanın içerisinde gördüğü şekilleri bazı nesnelere ve canlılara benzeterek yorumlar yapar. Kahve falı hem geçmişi hem geleceği haber veren bir fal olarak bilinir. Olacak olaylar konusunda kişiyi bilgilendirip uyardığına inanılmakta. Kahve falı bakan sezgileri güçlü insanlar gelecekle ilgili öngörülerde bulunarak kişileri yönlendirir. Kahve falının en büyük özelliği içilen mis gibi Türk kahvesinin ardından âdeta büyüleyici bir ritüel olmasıdır. Kahve falı mucizevî bir kehanet gibi görünse de kahve falı bakan kişinin yetenekleri doğrultusunda anlam kazanır.

Online Kahve Falı Nasıl Bakılmaktadır?

Ayrıca online Kahve falı bakmak için öncelikle Türk kahvesi içilip fincan alt tabağa kapatılmaktadır. Fincan iyice soğuduktan sonra 6. hislerine güvenen sezgileri güçlü bir Online Telefonda falcı tarafından açtırılmaktadır. Resimli görüntüsü istenerek yada görüntülü seyredilerek bakılmaktadır. Fal bakan kişi medyum veya falcı fincanın içerisinde gördüğü şekilleri bazı nesnelere ve canlılara benzeterek yorumlar yapar. Hatta Online Kahve falı hem geçmişi hem geleceği haber veren bir fal olarak bilinir. Olacak olaylar konusunda kişiyi bilgilendirip uyardığına inanılmaktadır. Online Kahve falı bakan sezgileri güçlü insanlar gelecekle ilgili öngörülerde bulunarak kişileri yönlendirir. Online Kahve falının en büyük özelliği içilen mis gibi Türk kahvesinin ardından âdeta büyüleyici bir ritüel olmasıdır. Online Kahve falı mucizevî bir kehanet gibi görünse de online kahve falı bakan kişinin falcının veya medyumun yetenekleri doğrultusunda anlam kazanır. Normalde Yanınızdaki kişi bakarken biz size Telefon Fal ailesi olarak Online Telefonda Canlı olarak 80 den fazla medyum sunarak istediğiniz falı baktırabilmenizi sağlıyoruz.

Neden Online Kahve Falı Bakılmaktadır_

Kahve falı bakma ritüeli insanların merakı ile başlayan bir uygulamadır. İnsanoğlu geçmişten günümüze hep geleceği merak etmiştir. Gelecekten haber verebileceğini düşündüğü tüm uygulamalara da büyük bir ilgi göstermiştir. Online kahve Falı pandemi döneminde önem kazanmıştır. Çünkü Online Kahve falı da insanların gelecek merakı sonucu ortaya çıkmıştır. Online Kahve falı bakan kişinin gördüklerine ve yorumlarının doğruluğuna güvenen insanlar kahve falıyla gelecekte başlarına gelebilecek olaylar hakkında haber alabileceklerini ümit etmektedirler. Online Kahve falı olarak 2002 den bugüne sizlere hizmet vermekteyiz. Telefonda online fal siteleri son günlerde oldukça artsa da, gerek profesyonellik, gerekse artık oturmuş bir müşteri portföyü olan Telefon fal, telefonla falda öncü bir fal merkezi haline gelmiştir.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığıyla telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığıyla telefon fal uygulamasıyla günümüzde tüm fallara baktırmak mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulamasıyla haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırma imkanına sahipsiniz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı, Çingene Tarotu, Peri veya Melek Tarotu hatta yıldızname bile diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Ayrıca Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanlarıyla hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilirsiniz aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlamaktadır.

Tarot Falı

Günümüzde dünya genelinde en popüler fal olan Tarot falının tarihi Orta Çağa kadar dayanmaktadır. Tarihçiler tarot falında kullanılan tarot falı kartlarının ortaya çıktığı yer konusunda farklı görüşlere sahipler. Ama en genel kanı bu kartların Orta Asya kökenli olduğu yönündedir.

Tarot Falı hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için cevaplıyoruz. Merak ettiğiniz diğer soruları aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Tarot kartları, kökeni Orta Asya’ya dayanır. Çingene Tarotu falının da temelini oluşturur. Günümüzde bir oyun aracı olarak da kullanılan iskambil kartlarına çok benzer. Bu benzerlik tarot kartının nerede doğduğu ve gelişimini nasıl tamamladığı konusunda bize ışık tutar.

Tarot falının ortaya çıkışını anlamak için öncelikle tarot kartlarının oluşumunu anlamak gerekir. Bunun için ‘tarot’ sözcüğünün dilsel kökenine bakmak gerekir. Tarot kartlarının sistemli bir şekilde ortaya çıkışı İtalya’da olmuştur. Tarot sözcüğünün İtalyanca ‘tarocchi’ sözcüğünden geldiği düşünülmektedir; fakat Arapça ‘tarh’ sözcüğü de, bu kartların Asya kökenli olabileceği konusunda işaretler taşır.

Kaç Adet Tarot Kartı Vardır?

Tarot falında kullanılan tarot kartlarının içeriğine bakıldığında; Bu kartların 78 adettir. Ayrıca 22 adet büyük arkana, 56 adet küçük arkana olarak isimlendirilmiştir. Burada bahsedilen 56 adet küçük arkana kartları neredeyse iskambil kartlarının kopyası gibidir. Buradan da anlaşılacağı üzerine klasik tarot kartlarının iskambil kartlarıyla bir bağlantısı bulunmaktadır. Bu durum bizi klasik tarot kartlarının atasının iskambil kartları olabileceği teorisine götürür.

Tarot falının kökeni Orta Çağa dayanıyor olsa da, popüler olması 20. Yüzyılda gerçekleşecektir. Birçok farklı tarot destesi günümüzde tarot falcıları tarafından kullanılıyor olsa da, bilinen ve en çok tercih edilen klasik tarottur. Bu Tarot kartlarının mimarı 1888 yılında bu kartların çizimini yapan Pamela Coloman Smıth’dir.  Kartların çizimleri her ne kadar bu tarihte biri tarafından hayal edilerek çizildiği gibi görünsede olayın aslı çok daha farklıdır.

Tarot ve benzeri kart fallarının kökenini araştıran Pamela Coloman Smıth’dir. İtalya’da birçok katedrali gezmişlerdir. Ve gezilerinin birinde İtalya’nın bir kuzey şehri olan Bologna’da ilgisini çeken bir şey bulmuşlardır.

Pamela Coloman Smıth’ın bulduğu şey ahşap üzerine ustalıkla işlenerek her biri 12×24 ebatlarında tablolar olmuştur. Bu taplolar 22 adettir. Smıth, bu taplolarda gördüğü görselleri tarot kartı çizimlerinde kullanmıştır. Ayrıca onları büyük arkana olarak. İskambil kartlarından esinlendiği görselleride 56 adet olarak küçük arkana olarak kullanmıştır. Böylece günümüzde tarot falında en sık kullanılan tarot destesi oluşturulmuştur.

Günlük tarot falı 2022
Tarot falı nasıl bakılır?

Tarot Falına Nasıl Bakılır:

Öncelikle bilmeniz gereken Tarot falına 78 kartan oluşan tarot kartlarıyla bakılmaktadır. Tarot kartları kendi içinde 22 büyük arkana vardır. Ayrıca 56 adet küçük arkana adı verilen iki seri kart diziliminden oluşur.

22 karttan oluşan büyük arkana kartları mistik zamanlar ve inançlardan imgeler taşır. Bu kartlar, antik dönemlerden kalma öğüt ve tavsiyelerin şekil bulan halleridir. Bu kartlar kişinin enerjisini, ruhunu, potansiyellerini ve gelişim sürecinin nasıl olacağını gösterir.

Büyük arkana kartları daha çok gelecek hakkında ve uzun vadede olacaklar hakkında bilgiler verir. Büyük arkanalar günlük olaylardan değil! Gerçekleşen ve gerçekleşmekte olan olayların ilerde doğuracağı olaylar konusunda bilgiler verir.

56 karttan oluşan küçük arkana kartları kökenini iskambil kartlarından alır. Dört ana bölümden oluşur. Ayrıca genel olarak günlük olaylar, diğer kişilerle olan ilişkiler ve günlük mücadelelerle ilgili bilgiler verir.

Kelt haçı ve keltik çapraz Nedir?

Tarot kartları belirli bir sistemle yayılarak açılmakta ve yorumlanmaktadır. Ayrıca En yaygın açılımlar ‘kelt haçı’ ve ‘keltik çapraz’ açılımlardır. Tarot kartları bir enerji ve yorumlama becerisi gerektirir. Her falcı medyumun kendine has bir tarot bakma ve tarot kartı açma stili vardır. Tarot falı da diğer tüm fallar gibi belli bir kural üzerinden bakılmayı gerektirmez. Burada esas olan şey fala bakan kişinin yetenek ve becerisidir.

Kelt Haçı açılımı: Tarot falında kullanılan en popüler açılım şekli kelt haçı açılımıdır. Bu açılımda 10 kart kullanılmaktadır. Kişi tarafından seçilen beş kart haç şeklinde dizilmektedir. Medyum ya da falcının seçtiği altıncı bir kart merkezdeki kartın üzerine çapraz olarak açılmaktadır. Son olarak haç şeklinde açılan kartların sol tarafına tamamen medyum tarafından seçilen 4 kart daha açılmaktadır.

Kelt Haçı açılımdan kartların yalnızca sembolsel anlamları değil, yönleri de önemlidir. Bir kartın ters ya da düz çıkması kartın sembolsel anlamını değiştirmektedir. Bu nedenler bu nedenle kelt haçı açılımı oldukça zor ve ustalık isteyen bir tarot açılımıdır.

Keltik çapraz açılımı: Keltik çapraz açılımında falına baktırmak isteyen kişi tarot destesini sol eliyle üç parçaya böler ve daha sonra tersten desteyi toplar. Medyum ya da falcı desteyi yelpaze şeklinde yere yayar. Yerdeki desteden fal baktırmak isteyen kişi sol eliyle on kart seçer, medyum ya da falcı desteden kendisi üç kart daha seçer, son olarak fala baktıracak kişi desteden ana kart olarak belirlenecek olan ve kader kartı olarak da bilinen son bir kart seçer.

Hizmetlerimizden bir kaçı…

Online Tarot Falı nı zaten biliyorsunuz.

Online Kahve Falı, Bioejerji yıldızname, durugörü. Ayrıca Peri Tarotu, Melek Tarotu Falı, Çingene Tarotu, Su Falı, Ateş Falı, Kum Falı, Taş Falı, Aşk Falı +100 den fazla Fal çeşitleri ve onlarca Falcı Medyum ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kütüphanemizi ziyaret edebilirsiniz, orada çok fazla bilgi bulacaksınız. Günlük burç yorumları kategorimiz nasıl hergün yeni konularla düzenleniyorsa kütüphanemizde sürekli sizler için özgün ve günceldir.

Online Tarot Falı Nasıl Bakılır:

Online olarak Tarot falına baktırmak diğer tüm fallarda olduğu gibi mümkündür. Ayrıca Bu konuda hizmet veren online fal cafe ler telefon fal olarak hizmet vermekte ve evinizden direk bir medyuma telefon aracılığı ile bağlanarak fal baktırma imkanı sunmaktadır.

Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kalabalık bir ekiple hizmet veren santral ekibiyle sizi her konuda bilgilendirmekte, kafanıza takılan her soruyu cevaplamakta ve ihtiyacınıza uygun fal bakımcısına sizi yönlendirmektedir. Günlük Tarot Falı , tarot falı 3 kart bakabilirsiniz. Peri tarotu en ilgi çekenlerdendir. En iyi tarot falı bakan site olarak sizlere 7/24 hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Rakiplerimiz Eksik Tarot Kartları gibi.. Çünkü En iyi Tarot Falı bakan Online Medyum falcılar bizimle çalışlıyorlar.

Kahve Falı

Kahve Falı nedir, Nasıl Bakılır? Tarihçesi, çeşitleri hakkında merak ettiğiniz herşey. Ayrıca Telefonda Online kesin çıkan Fal için doğru adrestese geldiniz..

Kahve Falı, Anavatanı Afrika olan kahvenin, Yemen Valisi Özdemir Paşa tarafından dönemin Osmanlı İmparatoru Kanuni Sultan Süleyman’a hediye olarak getirilmesiyle birlikte kahvenin dünya yolculuğu başlamış olacaktır. 16.yüzyılda Dönemin en büyük imparatorluğu olan Osmanlı aracılığıyla kahve Avrupa’ya oradan da bütün dünyaya yayılmaya hazırdı. Ayrıca Kahve Fal olarak bakılmaktadır.

Kahve Falı’nın Tarihçesi

Öncelikle Kahve çekirdeğini kendine has bir teknikle pudra kıvamında çekilmelidir. Kısık ateşte demlendirerek pişiren ve telvesini fincanda bırakarak tüketen Türkler; Kendine has bir kahve biçimi oluşturmuştur. Ayrıca bütün dünyada bu kahve çeşidine Türk Kahvesi denilmiştir. Ve denilmeye devam edilmektedir.

Türklerin bu kendine has kahve içme biçimleri vardır. İşte bu beraberinde kahve falı denilen fal çeşidinin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Doğu’nun ve Batı’nın mistik öğelerini kendi bünyesinde harmanlayan Osmanlı İmparatorluğu’nda birçok fal çeşidi zaten biliniyordu. Ayrıca oldukça yaygın bir şekilde uygulamaktaydı. Fakat kahve falının temelleri tamamen sarayın içinde atıldı.

Kahvenin, Payitaht’a girmesiyle birlikte popüler olması o kadar hızlı bir şekilde gerçekleşmiştir ki; önce sarayda sonra da şehrin her bir köşesinde kahve içmeden güne başlanmaz hale gelinmiştir. Kahve bir müddet yalnızca sarayda tüketilen bir içecek konumunda kalmıştır. Temini zor ve pahalı bir içecektir. Özellikle haremde sultanlar arasında; mücevher ve ipek kıyafetlerden bile çok talep gören bir ürün haline gelmiştir.

16. Yüzyılda Kahve Falı

Haremdeki cariyeler zaman içerisinde içilen kahvenin telvesine bakarak gelecek hakkında kehanetler üretmeye başlamışlardır. Ayrıca kahve falının temelleri haremde atılmıştır. Bazı saray cariyeleri kahve falında zamanla ustalaşmışlardır. Ortaya attıkları kehanetler muazzam ölçülerde isabetli olmaya başlayınca, kahve falının şöhreti bütün Payitaht’a yayılmıştır.

Hatta rivayete göre kahve falıyla ortaya atılan kehanetlerden korkan birçok insan kahvenin yasaklanması için dönemin şeyhülislamına arzuhaller bile yazmışlardır. Fakat bizzat padişah tarafından kahve çok seviliyordu. Bu dönemde yasaklanmamıştır. Ayrıca şehrin her yerinde kahve dükkanları açmak bizzat saray tarafından teşvik edilmiştir.. Bu dönemden sonra kahvenin Osmanlı’da yasaklanması 4 Murat döneminde gerçekleşecektir.

Online fal baktır. Ankara fal, istanbul fal, online canlı fal.

Kahve Falına Nasıl Bakılır:

Kahvenin, Yemen’den payitahta yolculuğunda kendine has demleme tekniğiyle Türklere özgü bir kahve çeşidinin ortaya çıkmasıyla kahve falı ortaya çıkmıştır. Ayrıca Kahve falının ortaya çıkmasını sağlayan unsur, kahvenin Türk usulü demle şeklidir. Çünkü Dünyada posasından ayrılmadan demlenip içilen tek kahve çeşidi Türk kahvesidir.

Diğer kahvelerin aksine Türk kahvesi dibindeki telvesi süzülmeden fincanda servis edilmektedir. Bu durum içilen kahvenin dibinde kalan telvesinde oluşan sembol ve şekillerin çeşitli kehanetler olarak okunabilmesi durumunu oluşturmuş ve böylece kahve falı ortaya çıkmıştır.

Kahve falına, fala baktırmak isteyen kişinin Türk kahvesi içmesi ve içtiği kahveyi niyet ettikten sonra tabağı fincanın üstüne kapatıp saat yönünde ters çevirerek soğumaya bırakmasıyla başlanır. Genellikle soğumaya bırakılan kahve fincanın üzerine kişinin üzerinde taşıdığı metal bir aksesuarı konmaktadır. Ayrıca Bunun kişinin enerjisinin fincana sirayet edeceği, bu vesileyle falın daha net sonuçlar vereceğine inanılmaktadır. Bazı durumlarda da kişi fincanın üzerine bozuk para koyarak ritüeli tamamlar. Bu teknik Osmanlı’dan gelen bir gelenektir. Bu geleneğin nedeni falına baktıran kişinin kahveyi pişiren kişiye bahşiş vermesi ve aracıyı onurlandırmasıdır. Böylece falın daha hayırlı çıkacağı üzerine bir niyetten ileri gelir.

Dilek tutmayı unutmayın…

Kahve fincanı soğuduktan sonra falcı fincanı yavaşça açar. Bazı durumlarda fincan tabaktan daha zor ayrılır. Bu durumda niyet edilen olayın gerçekleşmesinde çeşitli güçlükler olacağı ve edilen dileğin gerçekleşmesinin uzun zaman alacağı düşünülmektedir.

Fincan açılırken kişi bir dilek tutar. Falcı fincanı açar ve telvedeki şekilleri yorumlar. Birçok şeklin farklı anlamları vardır. Örneğin kuş bir haberi müjdemektedir; at, kısmettir. Yılan ise kötü bir insanın varlığına işaret eder. Yüzlerce sembolün, bakılan fala göre onlarca anlamı vardır. İyi bir falcı bu sembolleri duruma göre uygun şekilde yorumlayabilmektedir.

Fincanın iç kısmı kişinin hayatı hakkında her konuda bilgi verir. Ayrıca fincanın tabağında kalan telve ise haneyi sembolize eder. Fincanın içi yorumlandıktan sonra tabakta kalan telve yorumlanmaya geçilir. Tabak eğilerek telvenin fazlası fincana akıtılmaktadır. Bu arada kişi yeniden dilek tutmaktadır.. Tabaktan fincana akan damla hızlıysa dilek hemen gerçekleşecek, damla fincana düşmüyorsa dilek gerçekleşmeyecek anlamına gelir.

Tabakta kalan telvede yorumlandıktan sonra fal bakımı bitmiş olur. Bazı durumlarda fincanın fal baktıran kişi tarafından yıkanmasının falın çıkmasında daha etkili olacağı düşünümektedir. Fakat bu gelenek yaygın değildir ve şart koşulan bir durum değildir.

Katina Falı

Katina falı; adını antik Roma döneminde, bugün Türkiye sınırlarında olan İzmir’de yaşamış Madam Katina’dan alır. Kuşkusuz tüm fallar içerisinde en gizemli ve şöhretli tarihe sahip olan fal katina falı olmaktadır.

Katina Falı Tarihçesi: Katina falının ortaya çıkışı tam anlamıyla sırlarla dolu bir gizim olsa da, Antik Roma’dan bu yana dilden dile aktarılan tarihi bazı ipuçları vermeye devam etmektedir.

Madam Katina, İzmirli zengin bir tüccarın kendisinden yaşça çok genç olan eşiyken, zengin tüccarın gizemli şekilde ortadan kaybolmasıyla ortaya çıkacak olaylar zincirinden sonra Katina falının oluşum süreci başlayacaktır.

Bayan Katina’nın eşinin ortadan kaybolmasından sonra dedikodular başlar. Dönemin koşullarını düşününce cadılık, büyücülük gibi mistik konuların birer tabu olduğu dönemde, kadınların ikinci sınıf varlıklar olarak görüldüğü de göz önüne alınırsa Katina bir anda cadılık suçlamalarıyla anılmaya başlar. Çevre halkı Bayan Katina’yı kocasını öldürmekle suçlar. Hemen cadılıkla suçlanan ve apar topar yapılan bir mahkemeyle yargılanan Katina Önce asılır, akabinde de yakılar hayatı sonlandırılır.

Madam Katina’nın içinde yaşadığı tarih Antik Roma’nın paganizmden Hıristiyanlığa geçiş sürecine rastlar. Bu süreç oldukça uzun ve kanlı bir dönem olmuştur. Yeni bir dine (inanca) geçiş süreci tarihin bu en büyük imparatorluğundan biri Olan Roma’da birçok insanın hayatına mal olmuştur.

Bu kanlı sürecin kurbanı olmadan önce Madam Katina, kocası kaybolduğu günlerde tablolar çizmeye başlamıştır. Daha önce hiç resim eğitimi almayan ve hiç resim çizmemiş olan bu gizemli kadının birden bire neden bu tabloları çizmeye başlamış olduğu tam anlamıyla bir gizemdir. Bayan Katina öldürülmeden önce, kocasını öldürmediğini onun hala yaşadığını ve kayboluşundaki gizemin çizdiği tablolarda gizli olduğunu savunmuştur. Asılmadan önce ise son sözlerinin kocasını çok sevdiği ve hala hayatta olduğu yönünde olduğu rivayet edilir.

Bayan Katina’nın katledildiği gün tablolar birden ortadan kaybolur. Resimleri kimin çaldığı gizemini korurken, o resim ve sembollerin günümüze nasıl geldiği hakkında birçok rivayet ortaya atılmıştır.

Katina Aşk falı nedir nasıl bakılır nerede bakılır kim bakar? Online telefonda gerçek kesin çıkan Katina aşk falı
Katina Aşk Falı

Bir rivayete göre, Bayan Katina’nın kaybolan eşinin yakın arkadaşı bir papazdır ve tüccarın kayboluşunun ardından birçok kez Baya Katina’yı ziyaret etmiş ve bu sırada resimleri kartlara kopyaladığı yönündedir.

Bugün Katina falının aşk falı olarak bilinmesi çok manidardır. Ortada kaybolan bir eş ve onu sevdiğini söyleyerek ölen bir kadın vardır.

Katina Falına Nasıl Bakılır:

Katina falında kullanılan deste 65 karttan oluşur ve temelde tarota benzer ama gerek sembol ve resimler gerekse açılış bakımından büyük farklılıklar içerir.

Katina falına temel olarak Kelt açılımıyla bakılır. Kelt açılımı klasik tarotta sıkça kullanılan bir açılım şeklidir. Öncelikle kelt açılımı nasıl yapılır ona bakmak gerekir. Bu açılımda 10 kart kullanılır. Kişi tarafından seçilen beş kart haç şeklinde dizilir ve medyum ya da falcının seçtiği altıncı bir kart merkezdeki kartın üzerine çapraz olarak açılır. Son olarak haç şeklinde açılan kartların sol tarafına tamamen medyum tarafından seçilen 4 kart daha açılır.

Kelt açılımı tarotta olduğu gibi yapılıyor olsa da arada ki fark, Katina kartlarında yer alan element kartlarıdır ve açılım sırasında element kartları ayrılır. Bu kartlar açılım sırasında farklı şekilde kullanılıp yorumlanır.

Katina falında35 kart sembol kartları olarak adlandırılır. Bu kartlardan mag, insan ve at kartları kişinin yaşamı hakkında ipuçları verir. Bu kartlar aracılığı ile kişinin atacağı adımların geleceğinde nasıl sonuçlar doğuracağı yorumlanır. Ayrıca bu sembol kartlardan en önemli olanları; deve, mektup, Nil Nehri, fareler ve kız çocuğu kartlarıdır.

Mektup kartı gelecekte olan iyi ya da kötü haberlerin havadisini verirken, fareler kartı kişinin yakınlarındaki kişiler ve onların kişi üzerindeki eylemlerini sembolize eder.

Her falda olduğu gibi Katina falında da kartlar yalnızca sembol anlamlarıyla yorumlanmazlar. Fala bakan medyumun durugörüsü kartları yeri geldiğinde farklı anlamlarla da yorumlamasını sağlar.

Katina falı üç ayrı bölümden oluşur ve üç kısım olarak bakılır.

  1. YAŞAM AÇILIMI: Genel soruların sorulduğu bölümdür. Bu bölümde kişi hayatındaki gelişmeler ve gelecek ile ilgili her soruyu sorabilir. Bu bölümde işlem 10 kart açılarak yapılır.

2.İLİŞKİ AÇILIMI: Bu bölümde iki kişi arasındaki özel ilişki durumuna bakılır. Aşk ilişkisinin genel boyutları bu kısımda değerlendirilir. Bu bölümde 7 kart açılır.

3.KARAR AÇILIMI: Bu kısım seçeneklerin değerlendirildi ve en doğru kararın hangisi olduğunun öğrenileceği kısımdır. Birden fazla seçenek arasında kalınmışsa bu kısımda tüm seçenekler değerlendirilir ve sonuçları hakkında bilgi alınır. 7 kart açılarak bakılır. Ayrıca tüm falın kaderini belirlemek için başta ayrılan ana kart bu bölümün sonunda açılır.

Katina falına genel olarak aşk ve evlilik konularında bakılır. Günümüzdeki en popüler fallardan biridir.

Online Katina Falına Nasıl Bakılır:

Diğer tüm fallarda olduğu gibi katina falına da online fal olarak telefenda fal uygulamasıyla bakılabilmektedir. Online fal olarak hizmet veren ve alanında uzmanlaşmış turuncu fal cafe ve nar fal gibi işletmeler 90’ın üzerinde falcısıyla bu konuda sizleri uzaktan fal deneyimine davet etmektedir.

Online fal yüz yüze fal bakma tecrübesiyle aynı sonuçları verir. Katina falına telefon da fal uygulamasıyla tıpkı yüz yüze olduğu şekliyle bakılır. Aradaki tek fark fal bakımcısının size bu hizmeti telefon üzerinden vermesidir.

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesinin sonucu olarak birçok şey artık uzaktan yapılabilmektedir. Günümüz koşullarında insanların yoğun ve tempolu iş hayatları birçok insanın zaman sıkıntısı yaşamasına neden olmaktadır. Çoğu zaman dışarı çıkmaya zaman bulamayan insanlar, fal baktırmaya da zaman bulamamaktadır. Online fal hizmeti bu konuda kişilere kolaylık sağlar.

Turuncu fal cafe gibi işletmeler haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz fal hizmeti vermekte böylece fal baktırmak isteyen kişiler istedikleri saat ve günde evlerinden rahatça fal baktırma şansı yakalamaktadırlar. Alanında uzman ve Türkiye’nin bir numaralı online fal bilim merkezi olan turuncu fal cafe kalabalık bir santral ekibiyle haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati kesintisiz hizmet vermekte; aklınıza takılan her soruyu cevaplamakta ve sizi ihtiyacınıza uygun fal bakımcısına yönlendirmektedir.

Katina falına online telefonda fal uygulamasıyla baktırırken bilmeniz gereken şey, falınıza gerçek bir falcının baktığıdır. Burada falınıza bakan bir bilgisayar programı değil gerçek bir falcıdır. Online fal baktırırken yüz yüze falınıza bakılıyormuş gibi bir deneyim yaşarsınız; üstelik bunu evinizin konforlu alanından çıkmadan yapma imkânı bulursunuz.

Ateş Falı

Ateş Falı Kökeni Orta Doğu ve Afrika’ya dayanan bir fal çeşididir. Ateş falı bugün İran olarak bildiğimiz topraklarda M.Ö 6. Yüzyıl da ortaya çıkmıştır. Ateş falının ortaya çıkışındaki temel etken Eski Pers İmparatorluğunda M.Ö 6. Yüzyıl ve M.S 7. Yüzyıl arasında resmi bir din olarak inanılan Zerdüştiliktir.

Ateş Falı Tarihçesi: Bu inanışta dört kutsal element olan ateş, toprak, su ve hava’dır. Her biri farklı erdemleri sembolize eder.Bu elementler kutsal ayinlerde farklı amaçlarda araç olarak kullanılırdı.

Zerdüşlük inancının temellerini oluşturan ve dört element olarak nitelendirilen; hava, su, toprak ve ateş farklı olguları temsil ederlerdi.

Su elementi:

Su elementi Zerdüş inancında; yeniden doğuş, temizlenme ve yansıtma gibi anlamlar içerirdi. Antik Yunan mitolojisinde de tanrılar bir şeye kızdıklarında insanları tufanla cezalandırmışlar. Ayrıca Bu şekilde yeniden doğuşu ve temizlenmeyi gerçekleştirmiş olmuşlardır. Aynı biçimde Zerdüşlerde suyun yeniden doğuşu sembolize ettiğine inanıyorlardı. Burada ki yeniden doğuş aslında aynı zamanda içerisinde bir yıkımı barındırıyordu. Yeniden doğuşun gerçekleşebilmesi için bir yıkım olması ve eskinin temizlenmesi gerekiyordu.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Hava elementi:

Hava elementi ateş ve toprak elementlerinin bir birleşimi olarak görülürdü. Bu sebepten ötürü hava elementi en güçlü element olarak nitelendiriliyordu. Hava elementi şifacılığı ve aynı zamanda haberciliği sembolize ederdi.

Toprak elementi:

Toprak elementi diğer elementlerin aksine sabit değişkenliği olmayan katı bir elementti. Bu element değişmeyen nihai gerçeği temsil ederdi. Fakat toprak elementinin en büyük özelliği doğurganlığı ve verimi temsil etmesidir. Birçok pagan inancında da baş tanrı toprakla ilişkilendirilmiştir.

Ateş elementi:

Ayrıca Ateş elementi ilahi gücü sembolize ederdi. Ve Ateş hareket ve güçtür. Aynı zamanda gelecekten haberler taşıyan bir enerjidir. Ateş elementi Zerdüşlerde zaman içerisinde en önemli elemente dönüşmüş ve sembolik bir anlam kazanmıştır. Zerdüş rahipler ateşi zaman içerisinde geleceği görmek için bir araç olarak kullanmışlar. Ayrıca isabetli kehanetlerde bulunmuşlardır.

Zerdüşlük inancının içerisinde yer alan elementlerden ateş elementinin zaman içerisinde sembolleşmesi sonucunda ateş falının temelleri Pers İmparatorluğu’nda atılmış olur.

Zerdüş rahipler ateşi çeşitli ayinlerde kullanmışlar. Ayrıca bir süre sonra insanların falına ateş aracılığı ile bakmaya başlamışlardır.

Bazı kaynaklar Nevruz geleneğinin bu inancın neticesinde doğduğu yönünde bilgiler verir. Nevruz ateşinin ve etrafında yapılan dans ve ateş üzerinden atlama eyleminin Zerdüş rahiplerinin ateş elementiyle yaptıkları ayinlerden ileri geldiği düşünülmektedir.

Zerdüştler ateş elementini geleceği görmek için bir araç olarak kullanırlardı. Bu dönemde ateş falı olgusu ortaya çıkmış ve zamanla dünyanın çeşitli yerlerine yayılmıştır.

Ateş Falı Nasıl Bakılıyor:

Ateş falı ilk olarak Pers İmparatorluğu’nda Zerduş rahiplerin boy ateşi yakıp ateşteki kıvılcımları yorumlamasıyla baktıkları fal şeklinde ortaya çıkmıştır. Eski Zerdüş rahipler ateş falına bakarken birçok farklı teknik kullanırlardı. Bunlardan en sık kullanılan teknik yakılan ateşe, fal baktırmak isteyen insanın adak olarak kestiği hayvanın kanın akıtılması ve ateşte oluşan değişimlerin yorumlanmasıydı.

Antik çağlardan günümüze kadar gelen ateş falı birçok açıdan evirilmiştir. Ve günün koşullarına uygun şekilde bakılmaya başlanmıştır.

Öncelikle ateş falına bakan kişi duru görüye sahip iyi bir medyum olması gerekir. Ateş falı bakımı en zor olan fallardan biridir.

Ateş falı genel olarak gelecekte ortaya çıkacak olayları görmek için bakılmaktadır. Buradaki temel amaç gelecekte gerçekleşmesi muhtemel kötü olayların gerçekleşme nedenleri tespit etmek ve önceden engellemektir. Ateş falı sadece bir görü değil aynı zamanda kötü enerji ve nazarın def edilmesi içinde bir araçtır. Bu nedenle ateş falına bakan medyum kişi üzerindeki kötü enerjiyi toplayarak kendi üzerine çeker. Bu sayede kişi rahatlatılmaktadır. Ateş falına bakan medyum güçlü bir iradeye sahip olması gerekmektedir. Bu yüzden bu fala her falcı bakamaz.

Ateş falına günümüzde 3 farklı şekilde bakılmaktadır. Bu yöntemler şöyledir:

  1. En güçlü yöntem bakır ya da gümüş bir kaba koyulan toprağın üzerine çeşitli duaların

okunduğu yanıcı bir maddenin dökülüp yakılmasıdır. Medyum bu ateşe konsantre olup

gelecekten imgeler görür.

  1. Bakır ya da gümüş bir kabın içerisine su konulmakta ve yanına bir mum yakılmaktadır. Daha sonra

ebced kağıdı suya atılır. Medyum bu kaseden gelecek hakkında görüntüler görür.

  1. Bir kase içerisine okunmuş olan su dökülür. Ebced kağıdı yakılarak kaseye atılmaktadır. Kase

içerisinde kağıdın oluşturduğu kül tortuları medyuma gelecek hakkında işaretleri gösterir.

Ateş Falına Online Olarak Nasıl Bakılır:

Online fal cafe olarak telefon fal bakım işlemiyle hizmet veren turuncu fal cafe ve nar fal gibi işletmeler fal bakım işlemini artık evlere ayağımıza kadar getirmektedirler. Bu sayede insanlar evlerinden çıkmadan istedikleri saatte haftanın yedi günü diledikleri falcıya fal baktırabilme olanağı yakalamaktadırlar.

Online fal günümüz koşullarında iyi bir alternatif olarak görülmektedir. Çoğu insan yoğun iş temposundan ve zamansızlıktan yakınmakta birçok özel aktiviteyi gerçekleştirmekten mahrum kalmaktadırlar. Telefonda fal uygulaması aracılı ile kişiler fal baktırmak istedikleri, gün ve saati önceden belirleyebilmekte ve bu sayede istedikleri yerden rahatlıkla fallarına baktırabilmektedirler.

Alanında uzman turuncu fal cafe Türkiye’nin en büyük fal bilim merkezi olma unvanını taşımaktadır. Doksanın üzerinde falcısı ve onlarca fal çeşidiyle kalabalık bir santral ekibi aracılığı ile bağlantı kurabileceğiniz turuncu fal cafe haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz fal hizmeti vermektedir.

Online ateş falına baktırmak bire bir fal baktırmakla aynı şekilde gerçekleşir.

Telefonda fal uygulaması aracılı ile bağlandınız falcı uzaktan falınıza rahatlıkla bakabilir.

Telefonla falcıya bağlandıktan sonra falcı sizi kısaca tanır ve işleme başlar. Bakır ya da gümüş bir kabın içerisine su konulur ve yanına bir mum yakılmaktadır. Daha sonra ebced kağıdı yakılarak suya atılmaktadır. Falcı ya da medyum yanan kağıttan dökülen küllerin kasedeki su da oluşturduğu sembolleri yorumlayarak falınıza bakma işlemini gerçekleştirir.

Online olarak fal baktırmak yüz yüze fal baktırmak gibidir. Uzaktan fal baktırma konusunda tereddüt yaşayan insanlar bilmelidir ki alanında uzman bir medyum ya da falcı fal baktırmak isteyen kişinin sesinden enerjini alarak gerekli işlemi rahatlıkla gerçekleştirir. Online fal cafe ler ayrıca telefonda fal dışında watsapp üzerinden görüntülü fal imkânı da sunmaktadırlar. Burada ki işlemde diğer işlemle aynı şekilde gerçekleşir.

Online fal cafe ler aracılığı ile insanlar evlerinden çıkmadan fal baktırma imkânı buldukları gibi diledikleri saatte fal baktırma imkânı da sağlamış olurlar. Kişinin çalışma saatleri kafelerin açık olduğu saatlere denk gelmiyorsa bu uygulamayla ister gece yarısı ister sabah erken saatlerde rahatlıkla fal baktırma imkânı bulabilirler.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı, Çingene Tarotu, Peri veya Melek Tarotu hatta yıldızname bile diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Ayrıca Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

Melek Tarotu

Genel olarak tarot en eski ve en güvenilir fal çeşitlerinden olup zamanla birçok farklı versiyona bürünmüş ve dünyanın her yerine yayılmıştır. Klasik tarotun tüm tarotların atası olduğu düşünülmekle birlikte tarotun ana vatanının Antik Mısır olduğu bilinmektedir.

Melek tarotu klasik tarot kartlarından doğmuş olsa da teknik içerik ve bakım olarak çok farklıdır. Melek tarotu nun oluşumu oldukça zorlu ve uzun yıllar almış araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

Antik Mısırlı rahiplerin tabletler üzerine işlediği bir takım resim ve semboller bugün klasik tarot kartlarında kullanılan resim ve sembollerin atası olarak şekillenmişlerdir.

Doreen Virtue ve Radleigh Valentine. Klasik tarotun ruhunu bozmadan melek tarotunun temellerini atmış ve oluşumunu sağlamışlardır. Ana hatlarını Doreen Virtue ve Radleigh Valentine belirlediği melek tarotu nun çizimlerini ise Steve A. Roberts yapmıştır.

Melek tarotu yakın zamanda bu isimler tarafından ortaya çıkarılmış olsa da köken olarak antik dönemin ruhunu taşır. Uzun araştırmalar ve antik çağlarda kullanılan tarot teknikleri baz alınarak oluşturulmuştur.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Melek tarotundaki resim ve semboller modern çağda oluşturulmalarına karşın bu resim ve semboller antik çağda kullanılan resim ve sembollerden ilham alınarak tasarlanmışlarıdır. Tüm resim ve semboller antik çağın ruhunu ve mistikliğini bir ayna gibi yansıtmaktadır.

Ayrıca Melek tarotu, klasik tarota göre çok daha mistik ve gizemli bir faldır. Melek tarotunda kullanılan Tarot kartlarındaki resimleri görmek bile insanın içini açar. Bu kartlarda baş melekler, tek boynuzlu atlar, periler ve deniz kızları gibi mistik ögeler yer alır.

Melek tarotu ilham verici bir rehberdir. Hayat yolunuzda size ışık tutar ve bunu gizemli bir şekilde ve isabetli sonuçlar vererek yapması kişi üzerinde derin izler bırakır. Etkileyici bir fal çeşidi olan melek tarotu genel olarak aşk ve ilişki üzerine bakılan bir fal olarak karşımıza çıkar. Ayrıca Melek tarotundaki kartlarda bulunan melekler birer yol gösterici olarak tasvir edilebilirler.

Ayrıca Melek tarotu aşk hayatınızda bir yol gösterici rehber olarak sizi gelecekte nelerin beklediği ve ne yapmanız gerektiği gibi konularda aydınlatır.

Melek tarotu nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır kim bakar? Online, Gerçek, Telefonda Kesin çıkan Melek tarotu baktırabilirsiniz.
Melek Tarotu

Melek Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır:

Bilmeniz gerekenlerden biri ise Melek falında kullanılan melek tarotu toplamda 44 karttan oluşan bir destedir.  Bu kartlarda yer alan simgeler hayata dair ipuçları vermektedir. Baktıran kişiler bu kartlardan yola çıkarak hayata dair bilgi sahibi olur. Gelecekleri hakkında öngörüde bulunur. Ayrıca melek falına baktırdıktan sonra olacaklara yönelik önlemler alınabilir. Melek falında evet ve hayır açılımı bulunmaktadır. Fal baktıran kişiler bu falda yer alan kehanetlerden ve tılsımlardan etkilenecektir. Gelecek, şimdi ve geçmiş için 3 adet kart seçilir. Her biri bu doğrultuda yorumlanır. Yorumlamaları mutlaka uzman ve uzun yıllardır bu işi yapan profesyonel kişiler yapmalıdır.

Melek Falında Evet Hayır Açılımı Nedir?

Melek falında en çok karşımıza çıkan şey evet veya hayır açılımıdır. Fala baktıran kişi bu sayede sorularına cevap bulacaktır. Merak ettiği soruları sorarak evet ya da hayır cevabı alır. Öncelikle yapılması gereken fal bakan kişiye bir soru sorulmasıdır. Ardından tüm kartlar karıştırılır. Masanın üzerine dizilir. Kartlar içerisinden bir tanesi baktıran kişi tarafından seçilir. Çıkan karta göre de soruya evet veya hayır cevabı verilir.

Melek falı kartlarına ayda bir kez baktırılabilir. Düzenli bir şekilde bakıldığından bu falda çıkan kehanetler yol gösterici olacaktır. Burada en önemli kısım fala bakan kişinin uzman bir falcı olmasıdır. Ayrıca melek falına baktırılırken zihin tamamen boşaltılmalıdır. Bu sayede fal daha net sonuçlar verecektir.

Melek Falına Nasıl Bakılır?

Geçmişten bugüne kadar gelen bu kehanet yöntemi yol gösterici bir özelliğe sahiptir. 44 adet karttan oluşan bir destesi bulunur. Ayrıca her kartın çok farklı anlamları vardır. Her biri kendine özgü tılsımlar barındırır. Melek falına bakmak için birkaç farklı açılım yöntemi bulunmaktadır.

Genelde tek kart açılımı ve üç kart açılımı ön plana çıkar. 3 kart açılımında ilk kart geçmişi, ikinci kart şimdiyi, üçüncü kart ise geleceği temsil eder. Bu kartlar tamamen melek falına baktıracak kişi tarafından seçilir.  İl olarak zihin boşaltılmalıdır. Ardından merak edilen ya da akla takılan birkaç konu üzerine yoğunlaşmak gerekir. Belirlenen konuların üzerine yoğunlaştıktan sonra deste karıştırılır. 44 adet kartın her biri ters olacak şekilde farklı yerlere koyulur. Seçilen 3 kart ise ters bir şekilde dizilir. Tüm bu işlemlerden sonra uzman bir falcı tarafından yorum yapılır.

(İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır.)

Online Olarak Melek Tarotu Nasıl Bakılır:

Tüm hayatımızın nerdeyse online ortama taşındığı günümüzde tüm işlerimizi online olarak halletme durumundayız. Yoğun iş temposu ve zamansızlık birçok şeyi online olarak yapmamıza neden olur. Online ortam genel olarak birçok konuda hayatımızı kolaylaştırır. Birçok işimizi günümüzde telefon ve bilgisayar aracılığı ile online olarak internet ve telefon üzerinden halledebiliyoruz.

Online fal aracılığıyla telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Çingene Tarotu

Avrupa ve Ön Asya’da Çingene olarak tanımlanan halk aslen Kuzey Hindistan’dan Batı’ya doğru göç eden ve yerleşik hayatı benimsemeyerek, göçebe bir hayat süren ve bu sebeple göçebeliğin getirdiği yeni bir kültür oluşturan insan topluluğudur. Fal olarak çingene tarotu bu topluluğa özeldir.

Çingene Tarotunun Tarihçesi: Çingeneler, Hindistan’dan göç ederken kendi içlerinde izole olmuşlardır. Bu yüzden kendilerine has renkli bir kültür geliştirmişlerdir. Onların bu kendilerine has kültürleri içinde gelişen mistisizmdir. Mistisizm zamanla birçok fal çeşidinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kendi içinde zamanla fal konusunda ustalaşan Çingeneler kendilerine mahsus olan Çingene tarotu geliştirmişlerdir.

Araştırmalara göre Çingene tarotunun 500 yıllık bir geçmişi vardır. Her ne kadar bu falın 500 yıllık bir geçmişi olduğu var sayılsa da; aslında kökenine inilirse bu falın geçmişi 2000 yıldan daha eskidir. Çingene tarotu tamamen o toplumda ortaya çıkmış değildir. Bu tarotun kökeni Antik Mısır’a dayanır. Klasik Tarotun da çıkış noktası olan Antik Mısır, Çingene tarotunun da ilham kaynağı olmuştur.

Aslen klasik tarot ve Çingene tarotunun temellerini Mısırlı rahipler atmıştır. Birçok konuda hala gizemi çözülemeyen Antik mısır rahipleri birçok ayinde kullandıkları sembol ve resimleri tabletlere işlemişler. Ve günümüze kadar gelmesini sağlamışlardır.

Çingene Tarot Sembolleri ;

Çingene tarotundaki birçok sembol ve resim Antik Mısır tabletlerindekilerle benzerlik gösterir; Elbette zamanla Çingene toplumu bu tarotu kendilerine göre şekillendirmişlerdir. Bu kartlardaki bazı resimler kendi kültürlerinden etkilenerek değişime uğramıştır.

Çingelerde fal o kadar yaygındır ki zamanla fal bakma işini resmen meslek haline getirmişler. Müziğe olan yatkınlıklarını da bu aktivitelere ekleyerek bir çeşit göçebe sirk topluluğu haline gelmişlerdir. Çingeler’de meslek haline gelen fal, zamanla onların bu konuda ustalaşmasını sağlamıştır. Ayrıca yeteneklerinin gelecek kuşaklara miras olarak kalmasını sağlamıştır.

Çingeler fal konusunda o kadar ustalaşmışlardır ki! dünyanın neresinde olursa olsun fal denince ilk akla gelen isim olmuşlardır.  Kuzey Hindistan’dan Anadolu’ya, oradan Avrupa’ya göç eden Çingeneler, geçtikleri coğrafyaya kendi kültürlerini getirirken oradaki kültürleri de kendi bünyelerine alarak çok renkli ve zengin bir kültür oluşturmuşlardır. Dünyanın hızla değişen kültürel yapısına ayak uydurmak zorunda kamışlardır. Bu zengin kültür zamanla göçebeliği bırakmak zorunda kalmış ve yerleşik hayatı benimsemişlerdir; fakat yine de kendi içlerinde izole olmayı büyük oranda başarmış; bulundukları ülkelerde kendi semt ve mahallelerini kurmuş ve renkli hayatlarını kendi içlerinde yaşamaya devam etmişlerdir.

Günümüzde dahi Çingeneler atalarından aldıkları falcılık yeteneğini taşımaya devam etmektedir. Ve falcılık konusunda dünyanın en iyileri olmaya devam etmektedirler.

Çingene Tarotuna Nasıl Bakılır:

Çinegene tarotu destesi 78 karttan oluşur. Her kartın kendine özgü anlamları vardır. Klasik tarotun aksine Çingene tarotu çok daha yalın ve sade bir anlatım imkânı sunar.

Klasik tarotun yolunu izleyen Çingene tarotunu diğer tarot türlerinden daha popülerdir. Popüler yapan şey, Çingenelerin sembol ve resimleri çok daha iyi yorumlayıp daha isabetli kehanetler üretmeleridir.

Çingene tarotu özellikle sorduğunuz sorulara diğer fallara göre çok daha net ve isabetli cevaplar verir. İlişkinizin nasıl devam edeceği, iş hayatınızda ilerde nelerle karşılaşacağınız. Hatta ailenizle ilgini sorunların nasıl çözüleceğe gibi sorulara çok daha tatmin edici cevaplar alırsınız.

Çingene tarotunun birden fazla bakım şekli vardır. Bunlar aşk Çingene tarotu, basit Çingene tarotu ve genel Çingene tarotu olarak sınıflandırılabilir.

Aşk Çingene Tarotu: 

Aşk Çingene tarotunda  karşınızdaki insanın size karşı hissettiklerini sizden beklentilerini öğrenebilirsiniz. Bunu için desteden üç tane kart seçmelisiniz. Hatta Bazen yorumlar üstü kapalı cümlelerle size cevap verse de bu üç kart size hayatınıza uyarlayıp doğru yolu bulabileceğiniz cevapları verecektir.

Genel Çingene Tarotu:

Genel Çingene tarotu dizilimi kolay görünür fakat fazlasıyla bilgi edinmenizi sağlar. Hayatınızla ilgili genel bir bilgi konusunda bilgi edinmek istediğinizde bu yöntem oldukça etkilidir. Bu dizilim oldukça basittir. 21 tane kart seçilir, her sırada 7’şer tane olacak şekilde 3 sıra alt alta dizilir. İlk sıra sizlere geçmişiniz, orta sıra şuan ki durumunuz, en alt sıra ise geleceğiniz hakkında bilgi verecektir.

Basit Çingene Tarotu:

Basit Çingene tarotu dizilim düzeni için 36 kart gereklidir. Bir kral ya da kraliçe seçmeniz gerekir ve deste karıştırılır. Ortaya seçilen kral ya da kraliçe kartı yerleştirilir. Sonrasında 4 sıraya da 4 tane kart gelecek kadar kart seçilip ilk seçilen kartın üzerine dizilir. Bu kısım yakın gelecek hakkında bilgi verir. Daha sonra yine 4 sırada 4 tane kart olacak kadar kart seçilip kral ya da kraliçenin alt kısmına dizilir. Bu kısımda sizlere uzak gelecek hakkında bilgi verir. Son olarak iki kart seçilir ve bütün kartların en alt kısmına yerleştirilir. İlk kart geçmişte hayatınızda olup şuan görüşmediğiniz kişiyle yaşadığınız sorunlar hakkında. Ayrıca ikinci kart gelecekte sorun yaşayıp hayatınızdan çıkaracağınız kişi hakkında bilgi vermektedir.

Çingene tarotunda bazı diğer tarotlarda olduğu gibi kartların ters ve düz anlamları ayrı bir şekilde yorumlanmaz. Bu tarot şekli çok daha sade ve basit bir şekilde açılır. Çingene tarotunda bütün kartlar düz şekilde açılır ve o şekilde yorumlanır.

Online Çingene Tarotuna Nasıl Bakılır:

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak günümüzde tüm fallara online olarak bakmak mümkündür. Bunun için yapılması gereken şey online fal cafe olarak hizmet veren işletmelerden telefon fal aracılığı ile yararlanmaktır.

Fal

Fal nedir, nerede bulunmuştur, falı kim bulmuştur, kim bakar, nasıl bakar? Falcı kimdir, ne bakar, medyum mudur, en iyisi, Ankara, İstanbul, İzmir. Telefonda online yüz yüze Fal bak, baktır.

Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya gelecekle ilgili yorumlar yapma ve tahminlerde bulunma işidir. Bazı dinlerce yasaklanmış olan fal, günümüz modern anayasalarında serbest bırakılmıştır. Hatta modern şehir hayatında bazı kişiler bunu karar verme aracı olarak kullanmaya başlamıştır.

Falcılığın tarihi çok eskidir. M.Ö. 4000 yıllarında, Mısır, Çin, Kalde ve Babil’de, İslamiyetten önce Arap Yarımadasında falcılık yapıldığını gösteren belgeler mevcuttur.Tarih boyunca falcılık, hekimliğin tamamlayıcı unsuru olarak kullanıldığı gibi, batıl (insanlar tarafından uydurulan) dinlerin mensuplarınca çok rağbet görmüştür.

Fal çeşitleri oldukça geniş ve çeşitlidir. Sizlere kısa kısa Fal çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle örnek verilmesi gerekilirse en çok tercih edilen fal çeşitlerinden bazıları ; İskambil falı, El falı, Tarot falı, Kahve falı, Domino falı, Renk falı, Sayı falı, İsim falı, Zar falı, Bakla falı, yıldızname ve durugörü gibi daha sayabileceğimiz çok fazla fal çeşidi bulunmaktadır.

Tarot Falı

Online Fal nedir? Online Tarot Falı
Online Fal nedir? Online Tarot Falı

Tarot Falı Bütün fallar arasında özellikle son zamanlarda en popüler ve mistik olanıdır. Sizlere önerebileceğimiz en etkili fal Online Tarot falı dır. 72 tarot kartı vardır. Aşk, kart, kısmet, dilek gibi farklı konularda farklı kartlar kullanılır. Tarot falına bakmak için 3 kart seçilir ve bu kartlar sırasıyla bilinen kart yorumları çerçevesinde değerlendirilir. 72 kart da birbirinden değişik anlamlar içerir. Çok çeşitli olan tarot Falı, Peri Tarotu, Aşk Falı. çingene tarotu, melek tarotu gibi bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Kahve Falı

Kahvenin tarihçesi Kahve tarihi, ilk nerede bulundu, nasıl bulundu ve kim buldu? Kahve Hakkında merak ettiğiniz her şeyi makalemizde bulabilirsiniz.
Kahvenin tarihçesi

Kahve falının nasıl bakıldığını biz Türklere açıklamaya gerek yok sanırım. Sadece birkaç küçük tüyo verelim: Fal kapandıktan sonra saat yönünde çevrilmelidir. Fal baktıran kişinin bir dilek tutması zorunludur ve içilen kahvenin içinde asgari seviyede şeker atılması gereklidir. Ayrıca Online Kahve Falı baktıran siteler çok gündemdedir. Sizlere Online Fal hizmeti vermek isteriz, hakkımızdaki yorumları okuyun, müptelamız olacaksınız. 🙂

El Falı

online telefonda el falı nasıl bakılır bak baktırmak bakan falcı fal
el falı

İnsan elinin ayasında çizgiler, hayat, akıl ve kalp olmak üzere 3 ayrı manada anlam ifade eder. Bir de her elde görünmeyen kader ve şöhret çizgisi vardır. Eski Mısır ve Hindistan geleneklerine dayanan bu fal bu çizgilerin bakan kişi tarafından anlamlandırılması üzerine kuruludur. Baktıran kişi geleceği ve potansiyeli hakkında bilgi edinmeyi ümit eder.

İskambil Falı

Online İskambil Falı  . İskambil Falı nasıl bakılır? kağıt falı.
İskambil Falı nasıl bakılır?

Uygulama farklılıkları içerse de en sık bakılan iskambil falı 32 kartın da ayrı anlamlar içerdiği faldır. Desteyi fal baktıracak olan kişi kesmek zorundadır. Falı yalnızca bakan kişinin görmesi uğursuzluk sayıldığı için bir de izleyici olması gerekir.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefonla fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı, Çingene Tarotu, Peri veya Melek Tarotu hatta yıldızname bile diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Ayrıca Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

İyi Tarot Falı , En iyi Tarot Falı , Çok iyi Tarot Falı , Mükemmel Tarot Falı , En mükemmel Tarot Falı , en becerikli Tarot Falı , muhteşem  Tarot Falı , en muhteşem Tarot Falı , Harkulade Tarot Falı , harika Tarot Falı , görkemli Tarot Falı , Birinci sınıf Tarot Falı , en usta Tarot Falı , kaliteli Tarot Falı , en kaliteli Tarot Falı , kusursuz Tarot Falı , süper Tarot Falı , İyi Kahve Falı , En iyi Kahve Falı , Çok iyi Kahve Falı , Mükemmel Kahve Falı , En mükemmel Kahve Falı , en becerikli Kahve Falı , muhteşem  Kahve Falı , en muhteşem Kahve Falı , Harkulade Kahve Falı , harika Kahve Falı , görkemli Kahve Falı , Birinci sınıf Kahve Falı , en usta Kahve Falı , kaliteli Kahve Falı , en kaliteli Kahve Falı , kusursuz Kahve Falı , süper Kahve Falı ,

Telefondan Whatsapptan fal bakanlar

Online, Canlı Telefondan ve Whatsapptan fal bakanlar hangi falları baktırıyorlar? Telefondan Nasıl Fal baktırılıyor? Canlı Mı? Whatsapp Fal bakanlar görüntülü mü? Telefon Fal tüm sorularınızı cevaplıyor.

Telefondan Whatsapptan fal bakanlar google üzerinde yogun bir şekilde çoğalmış durumdadır. Son zamanlarda Telefonla Fal ın yoğunluk kazanmıştır. Çünkü Telefon Fal, Fal Santrali gibi şirketlerin insanların güvenlerini kazandığı katılımları ve sosyal medya yorumları ile ortadadır. Telefonla fal da her gün yeni bir çağa giren Telefon Fal ve Fal Santrali Whatsapptan , Telefonla, Görüntülü, Canlı, gerçek, Fal da en iyi falcılarla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Ve sizlere bir telefon kadar yakınız.

Online fal baktır. Ankara fal, istanbul fal, online canlı fal.

Hangisini istediğinize siz karar verin, whatsapptan Telefonla yada telefonda gerçek online canlı fal baktır. Tarot Falı, Kahve Falı, Katina Falı Aşk Falı ve Yıldızname gibi 80+ fal çeşitleri ile sizlere 100+ den fazla falcı ile 2002 den beri hizmet vermekteyiz.

whatsapp fal baktır : Kahve Falı, Tarot Falı, İskambil Falı, Su Falı, Yıldız Name, Aşk Falı, Ateş Falı, Küre Falı, Farsi Fal, El Falı, Domino falı gibi tüm fal çeşitlerine bakan her biri kendi branşında uzman Türkiye’nin her yerinden özen ile seçilmiş falcılar. En çok tercih edilen fallar, Kahve ve Tarot falı ardından en detaylı ve en doğru bilgiye kesin olarak ulaşılabilecek Su ve Yıldız name falları gelmektedir. Bu fallar daha uzun ve detaylı bakılmaktadır yaklaşık 45 dk kadar sürmektedir. Yıldız name falında bakan kişinin abdestli olması gerek ve baktıran kişinin de abdestli olmasında fayda görülmüştür ama zorunluluk yoktur. Dünya genelindeki en gelişmiş fal türü, en doğru sonuca ulaşılabilecek kesin sonuçlu olan fal türüdür. Çok ağır bir fal olarak da zaman zaman falcıların bakım sıraların da gözlenmiştir. Zaman zaman bakan falcılar ağır yorgunluklar ve rahatsızlanmalar yaşamaktadırlar. Ciddi bir fal olduğu bu yönden de anlaşılabilir.

Whatsapp ile Fal Bakımı Nasıl Olur?

Peki Bu Fallara Telefon üzerinden Whatsapp ile  nasıl fal bakılır, bizim tarafımızdan Turuncu Türkiye’nin en büyük Fal ilim merkezi güvencesi ile, Baktırmak istediğiniz falın fiyatını öğrendikten sonra size yollanan hesap numarasına Havale veya Eft yapılır (Eft lerin 1 gün sonra hesaba geçtiğini unutmamak önemli burada)  Para hesaba düştüğü zaman muhasebe tarafından onayı geldik den sonra  isminiz sıraya alınır ve sıra size geldiğinde Whatsapp hattımızı arayarak Fal baktırmaya başlıyorsunuz, Eğer kahve falı ise fincanın alt ve üst kısmının detaylı çekimlerini Whatsapp üzerinden atıyorsunuz. Diğer fal çeşitlerinde falcılarımız telefon üzerinden yardımcı olmaktadır.

Şimdi Tek yapmanız gereken Sayfa içindeki TIKLA banner’larına tıklayarak direk whatsapp’a bağlanmak veya numaramızı kayet edip sonradan ekleyecekseniz, arkadaşınıza fal numarası gönderecekseniz buyrun size whatsapp fal numaramız : 0534 200 7777 Whatsapp hattımız ile iletişim kurabilirsiniz.

whatsapptan fal bakanlar

Online tarot falı baktır. telefonda gerçek %100 çıkan kesin sonuç veren tarot falı en iyi falcılar.
Ankara Falcı

Ankara Falcı, en iyi fal bakan tarot ve kahve falcıları, Kızılay da Türkiyenin en büyük fal merkezi, Aşk falı evlilik falı, bakla falı, yıldızname 80+ fal ile daha fazlası…

Ankara Falcı arıyorsanız tam yerine geldiniz. Çünkü Günümüz şartlarına uyum sağlamaya çalışırken zaman zaman kendimizi koşturmacanın içinde kaybolmuş hissediyoruz. Bu günlerin yoğunluğu arttıkça da çeşitli sorunlar baş göstermeye başlıyor ve kendimizi sorunlarımızın olası çözümlerini bulmakta zorlanırken buluyoruz. Bu problemlerin ortasında boğuşurken yolumuzu kaybetmiş veya çaresiz de hissediyor olabiliriz. Tam da bu noktada Ankara fal imdadınıza koşuyor! Onlarca çeşit fal hizmeti arasından Ankara fal seçmek için size birçok sebep sunabiliriz. Sorunların tam ortasındayken kolayca fark edemeyeceğiniz çözümlere Ankara fal ile birlikte çalışan falcılarımız sayesinde ulaşabileceksiniz. En iyi Ankara falcı uzmanları bizimle çalışmaktadır.

Ankara Falcı Zannettiğiniz Kadar Uzakta Değil

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Ankara fal baktırabilirsiniz. Eğer Ankara içinde yaşıyorsanız Ankara fal baktırabilirsiniz, değilseniz de Ankara online fal servislerinden de destek alabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok şeyin dijitalleşmesi elbette Ankara falcı için de geçerlilik sağladı. Dünyanın neresinde olursanız olun Ankara fal için Ankara online fal üzerinden de erişim sağlayabilir ve gerçek Ankara falcı çalışanlarıyla iletişim kurabilirsiniz. Seçeceğiniz fal fark etmez, hepsinde Ankara online fal hizmeti mevcuttur. Sizin yapmanız gereken Ankara falcı ile iletişime geçip kendinizi falcınıza teslim etmeniz ve Ankara online fal deneyiminizin keyfini çıkarmaktır. Üzerinize düşen tek şey Ankara fal dünyasına katılmak için telefonunuzdan Ankara fal numarasını arayarak bağlantı sağlamak.

Ankara Online Fal

Merkezi Ankara fal Kızılay’da bulunan mekanımıza her zaman ulaşım sağlayamamanız çok normal. Hepimiz farklı şehirlerde yaşıyoruz ve yine de elbette Ankara fal hizmetinin sunduğu imkanlara erişmek isteyebiliriz. Bunun için yapmak gereken şey oldukça basit! Erişim numaralarını çevirip Ankara online fal için asistanlara ulaşmak ve size önerilen veya sizin seçtiğiniz Ankara falcı ile fal yorumlarınızı dinlemeye başlamak.

Falcı Ankara ve Size Sunduğu Hizmetler

Ankara falcı içinde, yaygın olarak tercih edilen fal çeşitleri haricinde dileğinize göre başka fallardan da faydalanabilirsiniz. Danışanların favorilerinin başında gelen ( Ankara fal içinde ) kahve falı, özellikle kullandığı materyalin kolay erişilebilir olması, popülerliği ve aynı zamanda sohbetlerimizin lezzetli eşlikçisi olduğundan fazla tercih ediliyor. Bunun yanında Ankara falcı arkadaşlarımız tarot falının da çok sıklıkla tercih edildiğini söylüyorlar. Telefonda Online Kahve Falı, Tarot Falı Katina veya daha çok bilinen ismiyle aşk falı, su falı ve yıldızname de yoğunlukla Ankara fal veya Ankara fal Santali olarak sunduğumuz hizmetlerden. Yukarıda da değindiğimiz gibi Ankara online fal üzerinden istediğiniz zaman iletişim sağlayabilir ve Ankara fal hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Falcı, en iyi fal bakan tarot ve kahve falcıları, Kızılay da Türkiyenin en büyük fal merkezi, Aşk falı evlilik falı, bakla falı, yıldızname 80+ fal ile
Ankara falcı