Dönüşüm Tarotu

Dönüşüm Tarotu Nedir, nasıl bulunmuştur, nerede bakılır, nasıl bakılır? Dönüşüm Tarotu Hakkında merak ettiğiniz herşeyi telefonfal.com Telefonla Online fal sitemizde bulabilirsiniz.

Osho’nun görüşlerinden esinlenerek ortaya çıkan Dönüşüm tarotu, Deva Padma tarafından tamamlanmıştır. Bu Tarot, Osho tarotu olarak da bilinmektedir.

Dönüşüm Tarotu Tarihçesi : Osho, Hindistan’da yaşamış mistik bir gurudur. Dönemin fikirlerine katkıda bulunmuştur. İnsanın anı yaşaması gerektiğini ve ruhsal hazzına önem vermesi gerektiğini söylemiştir. Dönüşüm tarotu, Osho öldükten sonra ortaya çıkarılmıştır. Ayrıca Çıktığı günden itibaren dünya üzerinde fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Yaklaşık 12 dile çevrildiği de bilinilmektedir. Dönüşüm tarotu kartları 22 karttan oluşan bir desteye sahiptir.  Bu kartlar Roma rakamları ile numaralandırılmıştır. Ayrıca Üzerinde bir takım resimler bulundurur. Bununla birlikte Dönüşüm tarotu kartları, Osho’nun sohbetlerinden esinlenerek bir araya getirilmiştir.

 Dönüşüm Tarotu Nedir?

Aslında standart tarot falı kartlarına bakıldığında gelecek ve geçmiş hakkında bilgi verdiği görülmektedir. Lakin Dönüşüm tarotu kartları, gelecek ve geçmişe değil sadece şuana dair bilgi verir. Tüm olumsuz düşüncelerinize ve kötü hislerinize karşı olumlu yaklaşımlarda bulunulmaktadır. Bu tarot çeşidi genel anlamda şuana odaklıdır. Şuan neler yaşadığınızı ve neler hissettiğinizi ortaya döker. Hatta Dışarıda gelişen olaylardan çok kişinin iç dünyasında neler yaşadığına ve neler hissettiğine odaklanır. Aklınıza takılan tüm sorulara, o an sizin kafanızı kurcalayan her şeye cevap verecektir. En doğru çözüm yolunu size gösterecektir. İnsanın edindiği tecrübeleri ve ruhsal anlamda hangi aşamalardan geçtiği bu tarot kartlarında ortaya çıkar. Ayrıca Dönüşüm tarotu, insanın kendi gücünün farkına varmasını sağlayan bir tarot falı çeşididir.

Bu fal ile ruhsal yolculuğunuzu gözden geçirir ayrıca yeni bakış açısı kazanabilirsiniz. İçinizde yer alan tüm olumsuz düşünceleri olumluya çevirmekte oldukça faydalıdır. Daha mutlu olmak ve hayata karşı yeni bakış açılarını kazanmak için epey etkili bir fal çeşididir.

Dönüşüm Tarot ile Neler Yapılmaktadır?

Anlık teorilerden ortaya çıkan bu fal çeşidi geçmiş ve gelecek değil şimdiki zaman hakkında bilgi verir. Hissedilen duyguları açığa çıkarması nedeni ile doğru yollar bulmanıza yardımcı olur. Kafanızda bulunan olumsuz düşünceleri olumluya çevirir ve yeni yollar oluşturmanızı sağlar. Ruhsal anlamda meydana gelen sorunların da çözülmesini sağlar. Son derece açıklayıcı sonuçları sizlere sunacaktır. Yalnız Dönüşüm tarotu, gerçek falcı tarafından yorumlanmalıdır. Ancak bu şekilde daha doğru sonuçlar ortaya çıkacaktır. Sorunlarınıza böylece daha iyi cevaplar verecektir. Ayrıca Son zamanların oldukça popüler tarot falı çeşitlerinden biri haline gelmiştir. Çünkü yol gösterici bir özelliğe sahip olmasıdır.