Durugörü Falı

Durugörü Falı köken olarak Uzak Doğu Asya’da ortaya çıkmış bir metottur. Kökeni antik çağlara dayanır. Meditasyonun ana vatanı olarak bilinen Tibet, durugörü uzmanlığının ortaya çıktığı yer olarak bilinmektedir.

Durugörü Falı Tarihçesi : Binlerce yıldır meditasyon konusunda kendini eğiten Tibetli rahipler durugörü için gerekli olan üçüncü gözlerini açmayı öğrenmiş böylece vücut ötesi insanın ruhani alemine bakmanın bir yolunu bulmuşlardır. İnsan vücudu yoğun bir enerji içermektedir. Yediğimiz gıdalar vücut içerisinde sindirilerek enerjiye dönüşür bu enerji hareket etmemize, kaslarımızın çalışmasına ve beynimizin işlev kazanmasını sağlar. Örneğin insan beyni yaklaşık kırk voltluk bir ampulün çalışması gereken kadar enerji tüketir. İşte vücuttaki bu enerjinin dağılımının doğru olmadı zamanlarda insan rahatsızlanır ve hasta düşer.

Vücudumuz bu enerjinin dağılımını doğru yapabilmek için tasarlanmış güzel makinelerdir. Bu enerjinin üçüncü göz olarak anılan vücuttaki altıncı duyu organı olan alandan yönlendirilmesiyle kişinin iç dünyası okunup yorumlanabilir. Bedenimizde bulunan enerji merkezleri 7 ana auradan oluşur. Bunlar kök çakra, sakral çakra, solar çakra, kalp çakrası, boğaz çakrası, 3. göz çakrası, taç veya tepe çakrası. Bu çakra merkezleri beden ve ruh arasındaki enerji akışını sağlayan kanallardır.

İnsan bedenini sarmalayan manyetik enerji bu çakra merkezleriyle bağlantılı olan auraların enerji çıkış noktalarıdır. Üçüncü göz bu çakralardan biri olarak değerlendirilebilir. Temel olarak üçüncü göz insan vücudundaki en güçlü çakradır. Diğer çakraların aksine iki gözün arasında bulunan üçüncü göz olumlu enerjiyi yayan ve yansıtabilen bir enerji giriş ver çıkış noktasıdır.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Üçüncü göz her insanda olmasına rağmen durugörü yeteneği her kişide bulunmaz ve bu yeteneği kullanabilen çok nadir insan vardır.

Tibet rahiplerinin bu konuda uzmanlaşmasını sağlayan temel faktör kendilerini yıllarca izole edip meditasyon konusunda uzmanlaşmalarıdır. Durugörü yeteneğine sahip olabilmek için öncelikli olarak vücuttaki altı çakrayı da çok iyi kullanabilmekten geçer. Bu beceri ancak yıllar içerisinde geliştirilebilecek bir yetenektir. Aynı zamanda bazı insanlarda durugörü yeteneği doğuştan gelir. Bu insanlar üçüncü gözlerini ve tüm çakralarını doğuştan kullanabilme yeteneğine sahip olarak dünyaya gelmişlerdir.

Durugörü Falı nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda online %100 çıkan gerçek Durugörü Falı. Tüm Türkiye Hatta Dünyada...
Durugörü Falı

Durugörü Nedir Nasıl Uygulanır:

Durugörünün ne olduğunu anlayabilmek için öncelikle çakra nedir onu bilmek gerekir. İnsan vücudunda altı adet çakra bulunmaktadır. Bu çakra olarak nitelendirilen şey insan vücudundaki enerji çıkış noktalarıdır. İnsan vücudu bir çeşit makineye benzer ve belirli bir enerjiyle hareket edip yaşamını sürdürür. Tıpkı makinelerde olduğu gibi insanlarda da bu enerjinin bir giriş ve çıkış noktası bulunması gerekir.  Yediğimiz gıdalar vücutta sindirilerek enerjiye dönüşür. Vücudun her bölgesine bu enerji hareket etmek ve yaşamsal diğer faaliyetleri sürdürebilmek için yayılır. Bu enerjilerin vücuttaki giriş ve çıkış noktalarına çakra adı verilir.

Durugörü vücuttaki 6 çakradan biri olan ve iki gözümüzün tam ortasında bulunun üçüncü göz adı verilen bir çakradır. Üçüncü göz insan vücudundaki en güçlü çakradır. Ayrıca Bu çakrayı kullanabilmek ve durugörü yeteneğini ortaya çıkarabilmek uzun yıllar isteyen meditasyon gerektirir.

Durugörü, vücuttaki altı çakradan biri olan ve iki göz arasında bulunan auranın duyu organlarına ihtiyaç duymaksızın kullanılmasıyla madde ötesi algıya ulaşılmasıdır.

Durugörü doğuştan gelen bir yetenek olabileceği gibi çeşitli meditasyon teknikleriyle sonradan edinilebilen bir yetenek de olabilir. Hatta Madde boyutunda etki eden faktörlerin devre dışı bırakıldığı durugörü mistisizmde ‘üçüncü göz’ olarak da adlandırılır.

Durugörü meditasyon anında duyu organlarının devre dışı bırakılıp; altı çakranın da açılmasıyla yarı trans halinde tam odaklanmayla girilen bir evredir. Odaklanma anında ortam sessiz ve ışıktan arındırılmış olması gerekir. Çeşitli tütsüler ve odada yakılan mum meditasyonu hızlandırır. Ayrıca Uzmanlaşmış bir medyum tüm bu ritüeller olmaksızın her ortamda durugörü evresine geçiş yapabilir.

Para psikologlar durugörüyü dört ana gruba ayırmışlardır.

  1. Gizligörü: Gözlerin kapatılmasıyla ruhsal algının açılmasıyla tam bir trans halindeyken gerçekleşir.
  2. Telepatik Durugörü: Kişinin telepati yeteneğini kullanarak girdiği görüdür.
  3. Zaman Ötesi Durugörü: Zaman ve mekân olgusundan uzaklaşarak elde edilen görüdür. Bu görü yöntemiyle hem geçmiş hem de gelecek görülebilir.
  4. 4.Uzakgörü: Duyu organlarının ötesinde bir algıya ulaşılarak elde edilen

Duru görü üçüncü göz kullanılarak kişinin hem geçmiş hem de gelecekle ilgili durumu görülür. Duru görü yeteneğine sahip fal bakımcısı bir çeşit trans haline geçerek kişinin gelecekte olacak kötü durumlara karşı alabileceği tedbirleri ön görür. Bu sayede ilerde olabilecek kötü sonuçlar önceden engellenebilir.

Bir çeşit ruhsal algı boyutuna geçerek mekân ve zamandan arınmak. Bu sayede kişinin normal koşullarda fark etmediği ve fark edemeyeceği durumları görebilmek durumudur.

Durugoru bir fal gibi düşünselde hem bir olumlama yöntemidir. Hem de geleceğe ışık tutan bir çeşit aynadır. Bu metot kullanılarak kişi gelecekte oluşacak durumlara karşı bir öngörü oluşturabilir.

Durugörü Falı nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda online %100 çıkan gerçek Durugörü Falı. Tüm Türkiye Hatta Dünyada...

Online Olarak Durugörü Falı Nasıl Bakılır:

Durugörü yeteneği bir çeşit zaman ve mekândan arınma ayrıca üçüncü gözü kullanma durumu olduğu için falına bakılacak kişi orada olmadan fal bakımını yapan kişinin o kişinin geçmiş ve geleceğini görebilmesini sağlar. Ayrıca Durugörü falına bakılırken falına baktıracak kişinin telefonla fal bakımını yapan kişi bağlanması yeterli olacaktır. Fala bakan bakımcı o an da bir çeşit transa geçerek kişinin falına telefon fal uygulaması aracılığı ile rahatlıkla bakar.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle insanlar evlerinden çıkmadan fallarına baktırabilmektedirler. Online fal cafe olarak telefon fal uygulaması ile hizmet veren telefon fal cafe ve Fal Santrali gibi fal bakım merkezleri haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz fal hizmeti vermektedirler. Ayrıca Bu online fal cafe ler kalabalık santral ekibiyle kafanızdaki tüm soruları cevaplamakta ve sizi ihtiyacınıza uygun falcıya yönlendirmektedirler.

Doğru Adrestesiniz

Gerçek fal olarak hizmet veren telefon fal’ın 100’ün üzerinde falcısı vardır. Ayrıca kalabalık bir danışma hattı ekibiyle haftanın 7 günü günün 24 saati! kesintisiz fal hizmeti sunmaktadır.

Online zamanlı fal da tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibidir ve aynı kesin sonuçları verir.

Online fal cafeler size evinizden çıkmadan günün her saati fal baktırma imkânı sunar. Günümüzde insanların yoğun tempolu çalışmalarınızdan ötürü zaman bulamamaları. Ve fal baktırmak için fal kafelere gidememeleri durumu telefon fal uygulaması ile çözüme kavuşur.

Online fal cafe ler zaman sorunu yaşayan insanlar için telefon fal uygulaması aracılığı ile; istedikleri gün istedikleri saatte istedikleri yerden fal baktırma imkânı sunarak kişilere bir çeşit konfor sağlar.

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman durugörü falınıza baktırabilirsiniz.