Gerçek Ateş Falı Nedir?

Gerçek ateş falı nedir, nasıl bakılır? Online ateş falı baktıranlar, 7/24 gerçek falcılara ateş falı baktır, sanal ateş falı ne işe yarar, ateş falı hakkında her şey

Yıllar öncesine dayanan bir tarihe sahip olan gerçek ateş falı, diğer fallara göre epey zorlu bir fal çeşididir. Bakımı oldukça zordur ve büyük bir enerji gerektirir. Tarihine baktığımızda ise Pers İmparatorluğu’na dayandığını görürüz. O dönemlerin öne çıkan dini inancı Zerdüştlük olarak biliniyordu. Bu inançta dört kutsal element vardı. Ateş, su, hava, toprak. Bunlar farklı şeyleri temsil ediyor ve buna göre bazı ayinlerde kullanılıyordu. Özellikle ateş elementi, geleceği görmek için kullanılıyordu. İşte tam da buradan yola çıkan ateş falı, gitgide popüler bir hale gelmiş ve yıllar boyunca da popülerliğini korumuştur.

Ateşe bakılarak gelecek hakkında yorum yapılan bu falda, falcının sezgilerinin çok kuvvetli olması gerekir. Yalnızca sezgileri çok kuvvetli falcılar bakabilir. Gerçek ateş falı nın birkaç püf noktası vardır ve bunlarında detaylı bir şekilde bilinmesi gerekir. 

Gerçek Ateş Falı Nasıl Bakılır?

Eski dönemde bakılan yöntemi ve günümüzde bakılan yöntemi arasında birtakım farklar vardır. Pers İmparatorluğu dönemlerinde gerçek ateş falı bakılırken bazı eşyalar ateşe atılıyordu. Eğer atılan bu eşyaların tamamı yanıp kül olursa olumsuz anlamla çıkarılıyordu. Eşyalardan bir kısmı yanarsa ya da hiç yanmazsa geleceğe dair olumlu şeyler olacağı söyleniyordu. 

Günümüzde ise bakım tarzında bazı değişimler yaşanmıştır. Öncelikle bir ateş yakılması gerekir. Ancak bu ateş bakır ya da gümüş kap üzerinde yakılmalıdır. Yanma işlemi gerçekleştikten sonra falcı, tamamen ateşe odaklanmalıdır. Fala tamamen odaklanan falcı, ateş üzerinde gördüğü sembollerden yola çıkarak geleceğe dair pek çok yorum yapar. Bazı falcılar tarafından ateş falı bakılmadan önce ebced hesabı da yapılmaktadır. 

Ayrıca bu fala başlanmadan önce kişinin mutlaka bir dilek dilemesi lazım. Tüm fal bakım işlemi boyunca bu dileğine odaklanmalıdır. Başka şeyler düşünmemesi gerekir. Tüm enerjisini dileğine ve gerçek ateş falı na vermelidir. Çünkü bu sayede daha net ve iyi sonuçlar elde edilme ihtimali artacaktır.

Online Gerçek Ateş Falına Nasıl Bakılır?

Yoğun tempodan dolayı fal baktırmak için zaman bulamıyorsanız siz de online gerçek ateş falı baktırabilirsiniz. Sadece gerçek ateş falı değil diğer tüm fal çeşitlerine online fal şeklinde ulaşabilirsiniz. Yüz yüze fal ile online fal arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Gerçek falcılar tarafından bakılan online fal, doğru ve net sonuçlar verecektir. Telefon üzerinden fal baktırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve oturduğunuz yerden fal baktırmanı keyfini çıkarın.

Ateş Falı

ATEŞ FALINI DUYDUNUZ MU?

Online Ateş Falı

Genellikle Ortadoğu’da ve Afrika’da tercih edilen ve dünya çapında biraz daha az bilinirliğe sahip ateş falı herkesin bakabileceği bir fal çeşitleri içinde yer almaz. Ateş ve kor materyallerinden faydalanarak bakılır. Bu falı isterseniz online falcılar aracılığıyla da baktırabilirsiniz.

Her şeyden önce hislerin ve sezgilerin ön planda olduğu fal çeşitidir. Hislerin yoğunluğu falın yorumlanmasını doğrudan etkiler. Sezgilerin gücüyle daha net biçimde ortaya çıkan görüler daha doğru yorumlar yapılmasını sağlar.

Ateş Falına Nasıl Bakılır?

Aynı su fali gibi ateş falında da görülen motifler ve bu motiflerden çıkarılacak anlamlar söz konusudur. Sakin ve dikkat dağıtıcı elementlerden arıtılmış bir ortamda medyum tam konsantre olmuş vaziyette ateş ve korda oluşan desenleri hafızasına atar.

Desenler fal baktırmak isteyen kişinin niyetine veya sorduğu sorulara göre yorumlanır. Bunlar geçmişe yönelik olabileceği gibi gelecekte de baş gösterecek olayları gösterir.

Ateşin nerede yakıldığının ise bir önemi yoktur. Kamp ateşi, soba ateşi, şömine ateşi veya kendinizin yaktığı herhangi bir ateş fal bakmaya yeterlidir. Çünkü yukarıda da değindiğimiz gibi ateş falında en önemli şeyler sezgiler ve bu sezgiler yoluyla ateşte ve korda oluşan desenleri yorumlama yeteneğidir.

Ateş Falına Kimler Bakabilir?

Fal bakmak ciddi ve zaman ayırılması gereken bir iştir. Yeteneğiniz olduğunu düşünüyor ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Falcının söyledikleri diğer insanların hayatlarını doğrudan etkileyebileceğinden dikkatli hareket etmek gerekir. Bu işe yıllarını vermiş medyum ların daha doğru sonuçlarla karşınıza çıkacağını unutmayın.

Ateş Falı – Online Fal Cafe

Online Fal

Online fal ile aklınıza takılan soruların cevabını hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tüm fal çeşitlerine online fal yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online falda ister görüntülü fal isterseniz de sesli faltelefonda fal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile aklınızdaki tüm sorulara sevap bulabileceksiniz. Üstelik istediğiniz her saatte fal randevusu alabilir ve istediğiniz saatte fal baktırabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz.