%100 Çıkan Fal

%100 Çıkan Fal Baktır, Gerçek Fal Baktır, Kesin ve Mutlaka Gerçekleşen Fal Baktırma, Nasıl Gerçek Fal Baktırabilirim? Tüm Soruların Cevabı Ve Daha Fazla Bilgi İçin Makalemizi Okuyup Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

100de100 çıkan fal, gerçek fal bak, kesinb çıkan fal, gerçek fal, fal uzmanı, profesyonel fal, gerçek fal, 100de100 çıkan fallar, gerçek falcılar

%100 çıkan fal baktırmak istiyorum diyen birisinin ilk durağı online fal hizmeti veren fal merkezleridir. Bu merkezlerden biri olan online fal cafe sizlere bu konuda hizmet vermektedir. Her biri biribirinden uzman olduğu konular ile gerçek ve profesyonel fal ekibimiz ile sizlere %100 çıkan fal ve gerçek fal hizmeti sağlıyoruz detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  DAha fazla bilgi sahibi olmak için hakkımızda kısmandan okuyabilirsiniz. Fal çeşitleri ve falcılarımız için sitemizde bulunan sekmelerden fal hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Birbirinden farklı farklı fal çeşitleri ile aşk, para ve hayata dair tüm gizemli sır perdelerini aralamak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

%100 Çıkan Fal ve Gerçek Fal için Ne Yapmalıyım?

Öncelikle bize ulaştıysanız doğru yerde ve emin ellerdesiniz. Günün her saatinde gerçek falcı ile online  ve ya yüzyüze fal baktırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarından bizi aramanız. Telefonun diğer ucunda sizi bekleyen arkadaşlarımız sizi dilediğiniz falcımıza bağlayacaktır. Seçimi bize bırakırsanız sizin için en doğru falcıya yönlendirme yapılacaktır. 

Hepimiz aldığımız bir karar sonrası hayatımızın nasıl şekilleneceğiniz merak ederiz. Bunun için de gerçek falcı ve gerçek fal bakacak birilerini ararız. Hepimiz karmaşık duygular yaşarız. Özellikle aşk ve iş hayatımızda bizleri nelerin beklediğini merak ederiz. 


%100 çıkan fal baktıracağım ama çevremde falcı yok?

Gerçek falcı ile fal baktırmak istiyorsunuz evet, aklınızda sorular var. Karşınızdaki gerçek falcı mı? Bunu merak ettiğinizi biliyoruz. Evet, karşınızdaki gerçek falcı. Hizmet aldığınız fal çeşidi sırasında dilediğiniz soruları sorabilir ve karşılığını alabilirsiniz. Sesli fal baktıracağınız gibi görüntülü fal da baktırabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinizdir. Hangi çeşitte fal baktırmak istiyorsanız bizlere iletmeniz yeterli.


Online fal ile aklınıza takılan soruların cevabını hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tüm fal çeşitlerine online fal yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online falda ister görüntülü fal isterseniz de sesli fal, telefonda fal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile aklınızdaki tüm sorulara sevap bulabileceksiniz. Üstelik istediğiniz her saatte fal randevusu alabilir ve istediğiniz saatte fal baktırabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz. 

Günlük Tarot Falı Baktır

Günlük tarot falı bak, baktır, online tarot falı aşk, gerçek falcılar ile tarot 7 kart, tarot falı nedir, tarot falı nedir, nasıl bakılır, gerçek tarot falı kart anlamları, 7/24 canlı tarot falı

Günlük tarot falı, tarihi çok eskilere dayanan tarot falı yüzyıllardır popülerliğini korumaya devam etmektedir. Tarot falı baktır seçeneği ile siz de artık geleceğiniz hakkında birçok şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Sonuçları ile insanları memnun eden tarot, artık tüm dünyaya yayılmıştır. 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Ayrıca bu kartların her birinin anlamı ve sembolü birbirinden farklıdır. Kişiye ve kişinin niyetine göre çok farklı sonuçlar doğurmaktadır. 

Online Tarot Falı Nedir?

Genelde gelecek hakkında bilgi veren ve 78 karttan oluşan bir destedir. Ayrıca ilk çıktığı dönemlerde oyun kartları olarak kullanılan kartlara sahiptir. Bu kartların her birinin sembolü ve anlamı farklıdır. Kişinin düşüncelerine ve niyetine göre yorumlar değişebilmektedir. Kartları ise büyük arkana ve küçük arkana olarak ikiye ayrılmaktadır. Özellikle küçük arkana kartları günlük olaylar hakkında pek çok bilgi verir. Bu nedenle günlük tarot falı epey popülerdir. Bunun yanında artık tarot falı baktır işlemi çok daha kolay. İsteyenler online tarot falı baktırabilir ve böylece hiçbir yere gitmesine gerek kalmaz. İster evden ister ofisten online tarot falı baktırabilirsiniz. 

Online Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Öncelikle fal baktıracak kişi, tarot kartlarına odaklanmalıdır. Ardından aklından bir niyet tutması gerekir. Ancak tamamen bu niyetine odaklanmalı ve başka hiçbir şey düşünmemelidir. Daha sonra ise kartlar arasından bazılarını seçmesi gerekir. Kartı seçmeden önce deste tamamen karıştırılmalı ve bu unutulmamalıdır. Kişi, kartları seçtikten sonra bunlar teker teker falcı tarafından açılır ve yorumlanır. Kartlar, birlikte açıldığı diğer kartlara göre de yorumlanır ve kişinin niyetine göre de değişir.  Böylelikle gelecek hakkında pek çok kehanet söylenir. Aşk, ilişki, sağlık, aile, kariyer, iş gibi pek çok konuyu kapsar ve her biri hakkında detaylı bilgiler verir.

Tarot Falı Platonik Aşk

Gelecek hakkında çok şey söyleyen tarot falı aşk konusunda da detaylı bilgi vermektedir. İlişki hayatına dair detaylı bilgi verirken bir yandan da hayatınızdaki kişi hakkında da bilgileri size sunacaktır. İlerde kiminle evleneceğiniz ve bu evliliğin nasıl olacağına dair bilgileri de verecektir. Şu an devam eden ilişkinizin gidişatına dair de sizleri bilgilendirecektir. Aşk konusunda detaylı bakımlara sahip olan tarot falının çeşitleri arasında sadece aşk için bakılanlar da vardır. Özellikle katina tarotu ve melek tarotu, aşk hayatı ile ilgili ayrıntılı bilgileri sizlere sunacaktır.

Günlük Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Günlük tarot falı baktır, Tarot falı nedir, nasıl bakılır? Tarot falı tek kart bak, tarot falı kart anlamları, gerçek tarot falı 7 kart, sanal tarot falı aşk, Hint tarot falı, 7/24 yüzde yüz çıkan tarot falı

Günlük tarot falı nasıl bakılır? Ortaçağ’ın son zamanlarında ortaya çıkmıştır. 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Bu kartlardan 22 tanesi büyük, geri kalan 56 kart ise küçük arkana ismi ile bilinmektedir. Tarot falı kartlarının içinde yer alan en önemli kart ise kader çarkıdır. Kader çarkı, kişinin özel yaşamı ve iş hayatı hakkında oldukça fazla bilgi verecektir. Tarot falının temel amacı baktıran kişiye rehberlik yapmasıdır. Geçmiş ve şimdiki zaman hakkında bilgi verirken diğer yandan da gelecek hakkında yol gösterici bir özelliği vardır.

Online Tarot Falına Nasıl Bakılır?

Fal baktıran kişi tamamen kartlara odaklanmalıdır. Bu odaklanma işlemi gerçekleştirildikten sonra fal baktıran kişi deste arasından 3 adet kart seçmelidir. Bu kartlardan sol tarafta olan kişinin şuan ki mevcut durumu hakkında bilgi vermektedir. Ortada olan kart ise duygu ve düşüncelere dair ipuçlarını sunar. En sağda yer alan ise kaygı ya da umut duyulan bir konuyu ortaya çıkarır.  Ayrıca yine sol tarafta çıkan kart, kişinin hayatında önemli rolü olan kişileri de söylemektedir. Bu işlem bittikten sonra 4 tane daha kart seçilir. Seçilen 4 karta bakılarak aile, ilişki, özel hayat ve kariyer hakkında çıkan bilgiler söylenir.

Tarot Falı Bakarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her fal çeşidinde olduğu gibi tarot falında da dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanır: 

 • Seçilen kartların mutlaka sol el ile çekilmesi gerekir. Çünkü sol el beynin yaratıcı olan kısmına bağlıdır.
 • Sadece baktıracak olan kişi kartlara müdahale etmelidir. Başka bir kişinin müdahale etmesi doğru değildir ve yanlış sonuçları da beraberinde getirir.
 • Tarot kartları mutlaka kutusunda tutulmalıdır.
 • Tarota özel olarak ipek bir kumaş alınmalıdır.
 • Herhangi biri tarafından bakılmamalıdır. Uzman ve gerçek falcı tarafından bakılan tarot falı doğru sonuçları doğurur.

Gerçek Tarot Falı Hakkında Bazı Bilgiler

 • Tek kart seçimi doğru bilgi vermez. Seçilen kartların hepsi bir bütün oluşturur ve gerçekçi sonuçları ortaya çıkarır.
 • En son açılacak olan kart, kehanet kartıdır. İsteğe bağlı olarak açılır. 
 • Kartlara sadece baktıran kişi ve bakılan kişinin dokunması serbesttir. Doğru bir enerji oluşmasını sağlar.
 • Kartları çok iyi bilen birinin bakması gerekir. 
 • Bazı elementlerden yardım alınabilir. Buna örnek olarak burçlar gösterilebilir.
 • Tarot falı bakılırken kötü izlenim veren kartların anlamı aslında olumludur. Örneğin ölüm kartı, sıkıntılardan kurtulacağınız anlamına gelir. 
 • Kartlar karıştırılırken aradan fırlayan bir kart olursa o geri desteye konulmaz. Çünkü o kart kendini öne çıkarmaya çalışmış ve seçilmek istenmiştir.
 • Eski Mısır’dan ya da Hindistan’dan ortaya çıktığı düşünülür.
 • Tarot kelimesi İtalyanca ‘Tarocco’ kelimesinden gelmiştir.
 • Evrensel bir fal çeşididir.

Kül Falı

Kül Falı nedir nasıl bakılır? Nerede bakılır kim bakar kül falına? en iyi kül falı falcısı bakan falcılar kimler? Kül falı kökeni antik Orta Asya Şaman geleneğine dayanan bir fal çeşididir. Bu falın ortaya çıkışının ateş kültü olduğu düşünülmektedir.

Kül Fal Tarihçesi : Orda Doğu kültürünün bir parçası olan Persler M.Ö 6. Yüzyıl ile M.S 7. Yüzyılları arasında Zerdüşizm dinine inanıyorlardı. Bu din içerisinde önemli bir yere sahip olan ateş kültü zamanla ateş falının ortaya çıkmasında temel oluşturmuştur. Kül falı bir nevi ateş falının olgunlaşmış bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Orta Asya Şamanları Yer-Su denilen bir inanca bağlıydılar. Buradaki ana tema toprak ve suyun kutsal görülmesi üzerine şekilleniyordu. Ayrıca Şamanizm de içerisinde ateş kültünü barındırmaktaydı. Tüm bu hususlar zaman içerisinde kaçınılmaz olarak kül falının doğmasına vesile olmuştur.

Şamanlar yeniden doğuşun yok oluştan geçtiğine inanırlardı. Anka kuşunun hikayesindeki gibi ateşler içinde yanarak yok olan, küle dönen kuş küllerinden yeniden doğardı. Buradaki ateş aslında yaşam ve devinimi sembolize etmektedir. Ateş kültünde bu temel ilkedir. Ateş yolda olmayı ve ilerlemeyi ifade eder. Nitekim ateş falı da bu temel üzerinde konumlandırılmıştır.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Kül falı, ateş falının temelleri üzerinden kaçınılmaz olarak ortaya çıkan bir fal çeşidi olarak karşımıza çıkar.

Şaman kültüründe ateş arınmayı ifade ederdi. Hatta günahkâr bir insanın örneğin hırsızlık yapmış birinin elini ateşe sokup. Bir süre içerisinde tutarak elini kısmen yakarak çektiği acıyla arınmanın gerçekleştiğine dair bir inanç vardı. Şamanlar ayinleri sırasında ortaya büyükçe bir boy ateşi yakardı. Ve ateşin etrafında kendilerine özgü müzik aletlerini çalarlardı. Kendi ezgileri eşliğinde transa geçerek gelecek hakkında kehanetlerde bulunurlardı.

Şamanların ateş kültünü yaşamlarının bir parçası olarak görmeleri zamanla külle olan bağlantılarını kurmasına neden oldu. Kül bitişi ve yok oluşu sembolize ettiği gibi içinde gelecek ve geçmişten izler taşıyordu. Zamanla Şamanlar kül falını ateş kültünden yararlanarak oluşturdular ve zaman içinde bu tekniği ilerlettiler.

Kül falı nın kökeninin Orta Asya olduğunun en kesin kanıtıdır. Bu fala bakmak için öncelikli olarak kullanılan materyalin akça ağaç kabuğu olmasıdır. Bu ağaç çok nadir yetişen ve Orta Asya ile Önasya’ya özgü bir ağaçtır.

Kül falı nedir, nasıl bakılır, kim bakar, gerçek mi? Telefonda online gerçek kesin çıkan Kül Falı %%sitedesc%%
Kül Falı

KüL Falına Nasıl Bakılır:

Öncelikle Kül falı bakımı oldukça zahmetli ve zor bir faldır. Her falcının ya da medyumun kül falı na bakması mümkün değildir. Ayrıca Kül falı hem materyaldeki şekillerin okunmasıdır. Hem de kokuların anlamalarının çıkarılması üzerine iki aşamalı ve zorlu bir süreci içerir. Kül falına bakarken falcı bir çeşit transa geçer ve durugörü yeteneğini devreye sokar.

Unutmayalım ki Kül falına bakmak için gereken malzemelerin en önemlisi akça ağaç kabuğudur. İkinci olarak fala bakacak falcı tarafından çeşitli dualar okunarak toplanmış kumdur.

Kül falına bakılan alan oldukça önemlidir. Ortamdaki negatif enerjinin temizlenmesi için işlemin yapılacağı masada bir mum yakılır. Mum negatif enerjinin temizlenmesinde kullanılan etkili bir araçtır.

Ortam arındırıldıktan sonra gümüş ya da bakır bir kaba falcı tarafından daha önce toplanmış olan bir avuç kum dualarla dökülür. Bu kumun üzerine akça ağaç kabuğundan bir miktar ufalanır. Fala baktıracak kişinin bilgileriyle hazırlanan ebced kâğıdı daha önce ortamın arındırılması için yakılan mumla ateşe verilirdi. Yakılan ebced kâğıdı ufalanan akça ağaç kabuklarının üzerine bırakılır.

Kül falı bu tamamlanmış işlemin ardından bakılmaya başlar. Bu sırada fala bakan falcı bir çeşit transa geçer. Aynı anda ateşin küle çevrildiği sembolleri yorumlarken çıkan kokudan da çeşitli yorumlar çıkarır.

Fal bakımını yapan medyum kasedeki ateş ve küllerden ayrıca çıkan kokulardan transa geçmek suretiyle geleceği görür. Kül falı oldukça zahmetli ve zorlu bir faldır. Fal bakımın yapan kişinin telepati yeteneğinin olması ve transa geçme konusunda uzmanlaşmış olması gerekir. Kül falı ayrıca fal baktıran kişinin üzerindeki negatif enerjiyi ve nazarıda alarak kişinin rahatlaması sağlanır.

Canlı Kül Falına Nasıl Bakılır:

Online bakılan Kül Falı ;

Online fal bakım işlemi tıpkı yüz yüze fal baktırma işlemi gibidir ve kesin sonuç verir. Bu şekilde fal baktırmak kişiye evinde fal baktırma konforu yaratır. Ayrıca, aynı zamanda ister gece yarısı ister sabah erken saatte istediği yerden fal baktırma imkanı sunar.

Günümüz dünyasında insanlar oldukça yoğun bir tempoyla çalışmakta ve birçok aktiviteye zaman ayıramamaktadır. Yoğun çalışma temposu ve zaman yetersizliği yüzünden insanlar fal baktırmak içinde gerekli zamanı yaratamamaktadırlar.

Online fal cafe olarak hizmet veren işletmeler bu durumu kesin bir çözüm getirmiş durumdadırlar.

Online fal cafe olarak hizmet veren işletmeler telefon fal uygulaması aracılı ile; haftanın yedi günü günün yirmi dört saati kesintisiz fal hizmeti vermektedirler.

7/24 Online Fal hizmeti ;

Ortam bir mum aracılığı ile arındırıldıktan sonra gümüş ya da bakır bir kaba falcı tarafından daha önce toplanmış olan bir avuç kum dualarla dökülür. Bu kumun üzerine ağça ağaç kabuğundan bir miktar ufalanır. Fala baktıracak kişinin bilgileriyle hazırlanan ebced kağıdı daha önce ortamın arındırılması için yakılan mumla ateşe verilir ve yakılan ebced kağıdı ufalanan akça ağaç kabuklarının üzerine bırakılır.

Online Kül falı bu tamamlanmış işlemin ardından bakılmaya başlar. Bu sırada fala bakan falcı bir çeşit transa geçer. Aynı anda ateşin küle çevrildiği sembolleri yorumlarken çıkan kokudan da çeşitli yorumlar çıkarır.

Online fal bakımını yapan medyum kasedeki ateş ve küllerden ve de çıkan kokulardan transa geçmek suretiyle geleceği görür. Kül falı oldukça zahmetli ve zorlu bir faldır. Fal bakımın yapan kişinin telepati yeteneğinin olması ve transa geçme konusunda uzmanlaşmış olması gerekir.  Online kül falı ayrıca fal baktıran kişinin üzerindeki negatif enerjiyi ve nazırı da alarak kişinin rahatlaması sağlanır.