Gerçek Ateş Falı Nedir?

Gerçek ateş falı nedir, nasıl bakılır? Online ateş falı baktıranlar, 7/24 gerçek falcılara ateş falı baktır, sanal ateş falı ne işe yarar, ateş falı hakkında her şey

Yıllar öncesine dayanan bir tarihe sahip olan gerçek ateş falı, diğer fallara göre epey zorlu bir fal çeşididir. Bakımı oldukça zordur ve büyük bir enerji gerektirir. Tarihine baktığımızda ise Pers İmparatorluğu’na dayandığını görürüz. O dönemlerin öne çıkan dini inancı Zerdüştlük olarak biliniyordu. Bu inançta dört kutsal element vardı. Ateş, su, hava, toprak. Bunlar farklı şeyleri temsil ediyor ve buna göre bazı ayinlerde kullanılıyordu. Özellikle ateş elementi, geleceği görmek için kullanılıyordu. İşte tam da buradan yola çıkan ateş falı, gitgide popüler bir hale gelmiş ve yıllar boyunca da popülerliğini korumuştur.

Ateşe bakılarak gelecek hakkında yorum yapılan bu falda, falcının sezgilerinin çok kuvvetli olması gerekir. Yalnızca sezgileri çok kuvvetli falcılar bakabilir. Gerçek ateş falı nın birkaç püf noktası vardır ve bunlarında detaylı bir şekilde bilinmesi gerekir. 

Gerçek Ateş Falı Nasıl Bakılır?

Eski dönemde bakılan yöntemi ve günümüzde bakılan yöntemi arasında birtakım farklar vardır. Pers İmparatorluğu dönemlerinde gerçek ateş falı bakılırken bazı eşyalar ateşe atılıyordu. Eğer atılan bu eşyaların tamamı yanıp kül olursa olumsuz anlamla çıkarılıyordu. Eşyalardan bir kısmı yanarsa ya da hiç yanmazsa geleceğe dair olumlu şeyler olacağı söyleniyordu. 

Günümüzde ise bakım tarzında bazı değişimler yaşanmıştır. Öncelikle bir ateş yakılması gerekir. Ancak bu ateş bakır ya da gümüş kap üzerinde yakılmalıdır. Yanma işlemi gerçekleştikten sonra falcı, tamamen ateşe odaklanmalıdır. Fala tamamen odaklanan falcı, ateş üzerinde gördüğü sembollerden yola çıkarak geleceğe dair pek çok yorum yapar. Bazı falcılar tarafından ateş falı bakılmadan önce ebced hesabı da yapılmaktadır. 

Ayrıca bu fala başlanmadan önce kişinin mutlaka bir dilek dilemesi lazım. Tüm fal bakım işlemi boyunca bu dileğine odaklanmalıdır. Başka şeyler düşünmemesi gerekir. Tüm enerjisini dileğine ve gerçek ateş falı na vermelidir. Çünkü bu sayede daha net ve iyi sonuçlar elde edilme ihtimali artacaktır.

Online Gerçek Ateş Falına Nasıl Bakılır?

Yoğun tempodan dolayı fal baktırmak için zaman bulamıyorsanız siz de online gerçek ateş falı baktırabilirsiniz. Sadece gerçek ateş falı değil diğer tüm fal çeşitlerine online fal şeklinde ulaşabilirsiniz. Yüz yüze fal ile online fal arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Gerçek falcılar tarafından bakılan online fal, doğru ve net sonuçlar verecektir. Telefon üzerinden fal baktırmak istiyorsanız hemen bize ulaşın ve oturduğunuz yerden fal baktırmanı keyfini çıkarın.