Medyum Ahu

Medyum Ahu kimdir ? Hangi Fallara bakar? Tarot falı mı? Kahve Falı mı? Yoksa Yıldızname mi bakıyor? Aşk Falı veya melek falı bakıyor mu? Merak ettiniz herşeyi cevaplıyoruz.

Adı : Medyum Ahu

Lakabı : İlaç Abla

Memleketi : Türk ama Azeri kökenli

Yaşı : 30

Tecrübesi : 10 YIL

İlgi Alanı : Durugörü Falı ve Ateş Falı

Hobileri : Astroloji, kitap okumak, Tavla oynamak

Çalıştığı Yer : Telefonfal.com ve Fal Santrali

Azeri kökenli bir falcıdır. Dolunayın enerjisi ile fallarına bakan Medyum Ahu ( İlaç Abla ) yıllardır binlerce fal bakmıştır. Ayrıca Kendisini tanıyan kişiler ona “İlaç gibi geldin”  dedikleri için adı “ilaç abla” olarak kalmıştır. Hatta Geçmişi yorumlamaktan çok geleceği yorumlaması sevilir. Hissiyatı oldukça güçlüdür. Durugörü bakımları özellikle ateş falı en profesyonel olduğu faldır.

Durugörü falı bakımları özellikle ateş falı
Medyum Ahu, İlaç Abla
Online tarot falı baktır. telefonda gerçek %100 çıkan kesin sonuç veren tarot falı en iyi falcılar.

Neden Online Fal ?

Hatta Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak osho zen Tarot Falı bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Durugörü Falı Ve Ateş Falı diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

Fal nedir, nerede bakılır, nasıl bakılır. 2002 fal çeşitleri. Telefonda Ankarada istanbulda izmirde gerçek kesin çıkan bedava ücretsiz ucuz online fal cafe telefonfal.com online telefonda fal hizmeti.