Online Rumi Tarot Nedir?

Rumi tarot kartları anlamları, online rumi tarot nedir? Rumi tarot sözleri, bak, baktır, rumi tarot ne işe yarar, Rumi tarot kartları nasıl bakılır? 7/24 rumi tarot kaç kart

Rumi tarot nedir ve nasıl bakılır? Sufi geleneğinin derin düşüncelerinden faydalanarak ortaya çıkarılan bir tarot çeşididir. Oldukça zengin ve ilham dolu olan bu geleneğin zengin yapısı kartlara aktarılmıştır. Böylelikle rumi tarot ortaya çıkarılmıştır. Geleneğin temelinde ise bencillikten arınmaya yönelik durumlar yer almaktadır. 14. ve 15. yüzyıllarda ortaya çıkmış ve gittikçe yaygınlaşmıştır. Sufilik, mistik bir inanç ya da tercih konusu olmakla kalmaz ve yaşam tarzına dönüşerek kişiye yol gösterir. Tüm inançların ve inananların birlikte olduğu nokta olarak da tanılanabilir.

Gerçek Rumi Tarot Nedir?

Rumi tarot nedir? Toplam 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Kartların her biri derin anlamlar içeren cümlelere ev sahipliği yapar. Yorumlama tekniği ise klasik tarot düzeni üzerine kuruludur. Teknik açıdan benzerlik gösterse de anlam açısından oldukça farklı yönlere sahiptir. Mevlana’nın evrenselleşmiş hayat görüşlerinden yola çıkılır ve derinlere inerek gerçeklere ulaşılmasını sağlar. Rumi tarot, Doğu’nun gizemi ile Sufi geleneğini birleştirmekte ve Mevlana’nın sözleriyle de sevgiyi yüceltmektedir. Danışanın ruhunu aydınlatacak bir yolculuğa çıkmasını sağlar. Aynı zamanda bu yolculuk esnasında bilgeliği de keşfetmesine neden olur. 

Gerçek Rumi Tarot Dizilimleri Nelerdir?

Rumi tarot dizilimleri nelerdir? Basit rumi tarot dizilimi ve badem kapısı dizilimine sahiptir. Basit rumi tarot diziliminde öncelikle 20 adet kart seçilir. Ardından akıldan 20’ye kadar bir sayı tutulur ve o sayının sırasında yer alan karta bir soru sorulur. Daha sonra kar açılır ve böylelikle sorunun cevabına bakılır. Çıkan kart soruya ve kartın anlamına göre yorumlanır.

Bir diğer dizilim olan badem kapısı içinse öncelikle kartlar karıştırılır. Ardından 5 adet kart seçilir. Ardından kartlar belli kurallara göre belli noktalara yerleştirilir ve bu kartlardan bir tanesi danışanı temsil eder. Bazı kartlar ruhsal güçleri bazıları iç ve dış baskıları bazıları ise dünya görüşünü temsil eder. Ardından kartlar, temsil edildikleri konuya göre tek tek yorumlanır.

Online Rumi Tarot

Online rumi tarot ile artık herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırabileceksiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile istediğiniz tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Ayrıca hemen her fal çeşidine online fal aracılığı ile bakılabilmektedir. Herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadan telefonla istediğiniz falcıdan istediğiniz fal çeşidine randevu alabilir ve sorularınızın yanıtını istediğiniz zaman alabilirsiniz. Üstelik hem gece hem de gündüz yani istediğiniz saatte fal baktırma imkanına sahip olacaksınız. Online fal baktırmak için hemen bize ulaşabilir ve istediğiniz herhangi bir fal çeşidine onlina bakım yaptırıp aklınızdaki soruların giderilmesini sağlayabilirsiniz.