Platonik Aşk Falı Nedir?

Platonik aşk falı nedir, nasıl bakılır? Gerçek aşk falı baktır, tarot aşk falı, online aşk falı iskambil, gerçek falcılara sanal aşk falı baktır, 7/24 online aşk falı bak, baktır

Platonik aşk falı nedir, nasıl bakılır? İsminden de anlaşıldığı üzere tamamen aşkı konu edinir. Kimi seveceğinizi, kimin sizi seveceğini, onun sizden hoşlanıp haşlanmadığını, ne zaman evleneceğinizi söyler. Kısacası aşk hayatına dair her sorunun cevabı için platonik aşk falı baktırabilir ve cevap alabilirsiniz. Ancak bu fala gerçekten düzgün birinin bakması gerekir. Çünkü yanlış bakılması durumunda istenmeyen bazı durumlar ortaya çıkabilir. Gerçek falcı bulmak bu noktada çok önemlidir. 

Eğer siz de aşk falı için gerçek falcı arıyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. İster online ister yüz yüze aşk falı baktırabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar ile bakılan aşk falı sonucunda net sonuçlar elde edebilirsiniz. Böylelikle gidişat hakkında pek çok bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Platonik Aşk Falı Bakmak İçin Neler Gereklidir?

İlk gerekli olan malzemelerden biri tütsü, bir diğeri ise çakmaktır. Tütsü güzel ve sakinleştirici bir enerji yaydığı için mutlaka kullanılmalıdır. Fal baktıracak kişi de sakin olmalıdır ve sadece fala odaklanmalıdır. Başka düşüncelere girmesi falı olumsuz etkileyecektir. Ortam loş olmalıdır. Loş bir ışık, enerjiyi daha kuvvetli hale getirir. Başka bir deyişle loş bir ortam göz yormamaktadır. Ayrıca deri tabandan bir kağıt ve kalem kullanılması da gerekir. Platonik aşk falı için kullanılacak malzemeler bunlardan oluşmaktadır. Malzemeler tamamlandıktan sonra fal bakma işlemine rahatlıkla başlanabilir.

Platonik Aşk Falına Nasıl Bakılır?

Platonik aşk falı için uygun bir ortam hazırlanıp gerekli malzemeler çıkarıldıktan sonra fal bakılmaya başlanır. İlk yapılması gereken mumların yakılmasıdır. Ortam fazla aydınlık olmamalıdır. Mum ışıkları yeterli olacaktır. Daha sonra ise yapılması gereken işlemde tütsü kullanılır. Alınan tütsü yakılır ve ortamda bir ferahlık, sakinlik, huzur oluşturulur.  Oluşturulan bu ortam, enerjini daha iyi yayılmasını ve doğru ilerlemesini sağlar. Zihin tamamen durgun olmalıdır. Sadece merak edilen konulara odaklanmak gerekir. Bunlar dışında günlük olayları veya başka şeyleri düşünmek çok yanlış olacaktır. Çünkü enerjinin yanlış ilerlemesine neden olur. Hatta yanlış sonuçlar çıkmasını sağlar. Bu nedenle sakin bir zihin en önemli şeylerden biridir. 

Süresi için net bir şey söylenemez. Çünkü bakan falcıya göre veya kişinin durumuna göre değişir. Her insanın yaşadıkları ve her falcının enerjisi bir değildir. Bunun gibi nedenler falın süresini değiştirir. 

Eğer bu fala baktırılırsa enerji yükselecek ve daha açık bir insan haline gelinecektir. İletişime daha açık birini ortaya çıkarır. Ayrıca kişinin sevgisini daha iyi belirtebilmesini sağlar. Buna yönelik bir yeti kazandırması aşk hayatını daha sağlıklı hale getirecektir. Üstelik aşk hayatında duygusal hisler beslenen kişi ile uyumlu hale gelebilmeye de yardımcı olur. Bunların nedeni enerjilerin daha olumlu hale dönüşmesinden kaynaklıdır.