Rumi Tarot Falı 

Rumi tarot falı nedir nasıl bakılır? Nerede bakılır ve en iyi hangi falcı bakar. Rumi Tarot falını anlaya bilmek için öncelikle Sufizmi anlamak gerekir. Sufizm bazı din alimlerine göre dinin bir uzantısı bir nevi bir mezhep olarak görülüyorken bazı alimler tarafından bir çeşit felsefi bir akım olarak nitelendirilmektedir.

Rumi Tarot Falı Tarihçesi: Doğu kültüründe Sufizm varlığını İslam dinin bir uzantısı olarak kabul ettirmiştir. Batı kültüründe Sufizme bakış daha çok Buda öğretileri yada Taoizmde olduğu gibi felsefi anlam kazanmıştır. Hatta Batı kültüründe Sufizm felsefi bir öğreti olarak popülerlik kazanmıştır. Ve bir çeşit meditasyon ve yoga gibi ruhani bir yaşam tarzı olarak benimsenmiştir.

Sufizmin nerede nasıl doğduğu konusu günümüzde oldukça tartışmalı bir konu olmuştur. Ayrıca birçok otorite tarafından Batı Türkistan’da ortaya çıktığı düşünülmektedir. Bu kanıyı en çok destekleyen durum Sufi alimlerin gezgin olmasıdır. Ve tekkelerden uzak durmaları olarak gösterirler. Sufi alimlerine derviş denir. Ayrıca bu dervişler diyar diyar gezerek dinin inceliklerini gittikleri yerdeki insanlarla paylaşır. Hatta Giyime kıyafete önem vermez, yanlarında para taşımazlar ve mal mülk edinmezlerdi. Sufizmin temelinde yatan ilke tüm dünyevi hırs ve arzulardan arınmak üzerine kurulmuştur.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.

Rumi tarot falı nın ortaya çıkışına vesile olan Sufizm! Aynı zamda tasavvuf kavramını da ortaya çıkarmış olan derin bir dini akım olduğu söylenir.. Sufizmin en önemli temsilcileri Tebrizli Şems ve ilerde onun öğrencisi olacak olan Mevlâna Celalettin Rumi’dir.

Rumi tarot falı, Sufizmin maddecilikten uzak uhrevi ve ruhani yapısını kendine model alarak ortaya çıkmış bir fal çeşidi olarak karşımıza çıkar.

Rumi Tarot Falı Nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Telefonda Online Gerçek zamanlı Rumi Tarot Falı . Online fal merkezi Kahve tarot telefon faL
Rumi Tarot Falı

Rumi Tarot falı Nedir, Nasıl Bakılır:

Rumi tarot falı, Sufizmi temel alarak oluşturulmuştur. 78 karttan oluşan bir destenin açılımıyla bakılan bir fal çeşididir. Rumi tarot falı nda ruhani derinliğe inmek ve gözle görülemeyene odaklanmak esas alınır. Bu falda manevi olan değerlere ulaşmak ve anlamaya çalışmak esas alınmaktadır.

Sufizmin ruhani derinliğinden etkilenerek bu konuda derin araştırmalar yürüten bilim insanı Nigel Jakson; Rumi tarot falı nda kullanılan Rumi tarot kartlarını oluşturmuştur. Rumi tarot falı ndaki 78kartın her biri özel olarak hazırlanmış. Ayrıca kartlardaki resim, semboller Sufizmin ruhani yönünü en ince ayrıntısına kadar yansıtacak şekilde dizayn edilmiştir.

Özellikle 14. Yüzyılda tüm dünyaya yayılmaya başlayan Sufizm bencilikten uzak durma maddi dünyaya sırt çevirme ; ayrıca kişinin özüne kendi iç dünyasına dönme prensibi üzerine kendini olgunlaştırması bu inancın; Rumi tarot falı na dönüşmesine neden olmuştur.

Sufizmde ibadetin şeklinden çok niyet daha ön plandadır. Lakin Önemli olan insanın iç dünyasın berraklığı ve temizliğidir. Ayrıca Kötü yürek, art niyet barındıranlar tüm dini ritüelleri yerine getirsede gereken ibadet gerçek olmaz. Hatta Esas olan inancı kişinin özünde bulması ve yalın bir şekilde kalbini ona açabilmesidir.

Rumi tarot destesi 78 karttan oluşmaktadır. Her bir kartta, birbirinden farklı derin anlamlar içeren bir cümle yazmaktadır.

Ruhun Derinliklerine inmek…

Rumi tarot, klasik tarot geleneği üzerine kurulu olan bir tarot yorumlama tekniğidir. Hatta Mevlana’nın artık evrenselleşmiş olan hayat görüşünden esinlenilerek yorumlanmasıyla; daha çok ruhunuzun derinlerine, hatta gerçekliklerine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Rumi tarot, Doğunun gizemli zenginliğiyle Sufi geleneğinin önemli bir şairi olan Mevlâna Celalettin Rumi’nin bahsettiği; sevgiyi ayrıca sevginin yücelten gücüyle hazırlanan bu görkemli kartlar eşliğinde, ruhunuzu aydınlatacak bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Hatta bu yolculukta içinizdeki bilgeliği keşfedebilirsiniz.

Rumi tarot destesi, bilinmeyene, sezgilere, meditasyon ve hayal gücüne dayanarak yorumlanır. Hatta Ekleyici ve egzotik şekilleri ve yorumlarıyla ruhunuzu harekete geçirecektir.

Rumi geleneğinin tarihi ve kültürel yapısı incelenerek ortaya çıkmış bir tarot türüdür. Sufilik bir inanış ve yaşam biçimidir. 78 karttan oluşur. Ayrıca her kartta derin anlamlar içeren yazılar bulunmaktadır. Klasik tarotun açılımları ile bakılmaktadır. Ruhani derinliklere inmekte kullanılmaktadır. Bilinmeyene odaklı bakılmaktadır.

Basit Rumi tarot diziliminde ilk olarak 20 tane kart seçilmektedir. İçinizden 1 il 20 arasında bir sayı tutarak seçtiğiniz karta istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Bu sorular hayatınızla ilgili merak ettiğiniz! Ayrıca nasıl mutlu olabileceğiniz,! Hayatınızın ayına oturup oturmayacağı! Doğruyu kişiyi bulmanız! aşk, arkadaşlık, iş gibi alanlarda aklınıza takılan sorular olabilmektedir.

Badem kapısı açılımında ise öncelikle kartlarla karıştırılmakta ve kesilmektedir.. Desteden 5 kart açılmaktadır. Ayrıca Bir karta ortaya, diğer kartlar ortadaki kartın iki yanına, üstüne ve altına! birer tane olacak şekilde yerleştirilmektedir. İlk kart yani ortadaki kart sizi temsil eder. 2.  ve 3. kart olan yanlardaki kartlar ise ruhsal güçlerinizin etkisi temsil eder. Son olarak 4. ve 5. kartlar olan alt ve üst kısımdaki kartlar da dünya hayatınızın iç ve dış baskılarını temsil eder.

Online Rumi Tarot Falı Nasıl Bakılır:

Telefonda Online fal cafe olarak telefon fal uygulaması ile hizmet veren turuncu fal cafe ve nar fal gibi işletmeler haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz olarak online fal hizmeti vermektedirler. Online fal cafe lerin asıl amacı zaman sıkıntısı yaşayan ve gün içerisinde fal cafelere gidemeyen insanların ayağına fal hizmeti götürmektir.

Teknolojinin ilerlemesiyle artık online olarak birçok hizmeti evden çıkmadan almamız mümkün hale gelmiştir. Ayrıca Online fal cafe lerde fal hizmetini sizlerin ayağına kadar getirerek siz bir çeşit kolaylık ve konfor sağlar.

Turuncu fal cafe 90’ın üzerinde falcısı ve kalabalık bir fal danışma merkezi çalışanlarıyla haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz fal hizmeti sunmaktadır. Özellikle yoğun çalışma temposu yüzünden evinden çıkmaya fırsat bulamayan ve gece geç saate kadar çalışmak zorunda kalan kişiler için istedikleri yerden istedikleri saatte online olarak fallarına baktırma imkânı sunar. Bu sayede kişiler evlerinden bile çıkmadan istedikleri gün ve saatte kendilerine en uygun falcıya sıra beklemeden online olarak bağlanarak fallarına baktırma imkânı bulurlar.

Rumi tarot falı na da diğer tüm fallarda olduğu gibi online fal cafe ler telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğinizden yerden size uygun falcıya bağlanarak falınıza baktırabilirsiniz. Rumi taraot falı na online olarak baktırmak da tıpkı yüz yüze fal baktırma deneyimiyle birebir aynıdır ve sonuçları kesin olarak tatmin edicidir.

Günümüzde online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması kullanılarak her türlü fala bakılıyor olmasına karşın, yüz yüze fal bakmaktan çok daha zor olan online fal bakımı için doğru online fal cafe tercih edilmelidir. Bu konuda alanında uzman online fal cafeler de çalışan uzman falcıları bulmakta yarar vardır.

Neden Online Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı, Çingene Tarotu, Peri veya Melek Tarotu hatta yıldızname bile diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Ayrıca Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Telefon fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı telefon fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.