Ünlülerin Burçları

Ünlülerin Burçları Nelerdir? Ünlülerin Doğum Tarihleri Nedir? Hangi Ünlü Boğa, Akrep, İkizler, Yengeç, Başak Burcu, Erkeği- Kadını Oyuncuların Burçları Nelerdir?

Barış Arduç

9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de doğmuştur. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Arduç, Terazi burcu erkeğidir.

Neslihan Atagül

20 Ağustos 1992 yılında dünyaya gelen Neslihan Atagül, pek çok sinema ve televizyon oyuncusudur. Aslan burcu kadını olmasıyla birlikte birçok ödüle layık görülmüştür.

Cem Yılmaz

23 Nisan 1973 doğum olan Cem Yılmaz, Türk karikatürist ve komedyendir. Ayrıca Boğa burcudur.

Kenan Doğulu

31 Mayıs 1974 yılında dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan Doğulu, İkizler burcu erkeğidir.

Gülse Birsel

11 Mart 1971 doğumlu Gülse Birsel, Türk oyuncu, sunucu ve komedyendir. Ayrıca senaristliği ve gazeteciliği de ön plana çıkar. Birsel ise Balık burcu olan ünlüler arasında yer almaktadır.

sanatçıların burçları, burcu, erkeği, kadını, doğum ayı, oyuncuların burçları, nelerdir, nedir, ne, burç yorumları, günlük burçları

Hadise

22 Ekim 1985 yılında dünyaya gelen Hadise, Belçikalı-Türk şarkıcıdır. Aslen Sivaslı olan Hadise, Terazi burcu olan ünlüler arasında yer alır.

Kıvanç Tatlıtuğ

27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Kıvanç Tatlıtuğ, Türk oyuncu ve eski mankendir. Tatlıtuğ ise Akrep burcu olan ünlülerdendir.

Meryem Uzerli

12 Ağustos 1983 yılında Almanya’da doğan Uzerli, oyunculuğu ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca Meryem Uzerli, Aslan burcu ünlüler arasındadır.

Özgü Namal

28 Aralık 1978 yılında doğan Özgü Namal, Türk televizyon oyuncusudur. Pek dizide rol alarak öne çıkan Namal, Oğlak burcu kadınıdır.

Sinem Kobal

14 Ağustos 1987 yılında doğan Sinem Kobal, ilk kez Dadı dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kobal, Aslan burcu kadını olarak ön plana çıkmaktadır.

Canlı Fal Baktırmak İçin:

Online fal ile aklınıza takılan soruların cevabını hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. İstediğiniz tüm fal çeşitlerine online fal yöntemi ile ulaşabilirsiniz. Tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online falda ister görüntülü fal isterseniz de sesli fal, telefonda fal seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylelikle tamamen gerçek falcılar tarafından bakılan online fal ile aklınızdaki tüm sorulara sevap bulabileceksiniz. Üstelik istediğiniz her saatte fal randevusu alabilir ve istediğiniz saatte fal baktırabilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin bize ulaşabilirsiniz.