Falcılar

Medyum Adriana

Medyum Adriana Hanım bilinmeyenin ardında ki gerçekleri sezgisel güçleri ile hissederek hayatınıza olumlu dokunuşlar yaparak sizi daha karşılaşmadığınız olumsuzluklara karşı hazırlar ve neler yapmanız gerektiği hakkında ufak tavsiyeler verebilir. Hayatınızda giden olumsuzluklara ve bununla beraber gelen kötü enerjiye dur demek için hemen Adriana Hanım ile online olarak görüşme sağlayabilirsiniz.

Medyum Asiye

Asiye Hanım’ın ufak yaşlarda anneannesi tarafından fark edilen olağan dışı sezgisel güçlerini doğru yönde kullanması için onu eğitiyor. Daha sonra hayatında olup bitenleri daha hızlı kavraması ve algı gücünü sonuna kadar kullanabilen Falcı Asiye Hanım, büyüdükçe çevresinde ki arkadaşlarıyla başlayıp online bir şekilde danışanlarına hizmet vermektedir.

Medyum Atiye

Yorumcu Atiye Hanım eğitim hayatında merak saldığı astrolojiden kendini alamayıp araştırmalarını ileri bir seviyeye getirmek için bu işe başladı. Aldığı eğitimler ve hisleri doğrultusunda tahminlerinde büyük doğruluklar yakaladığını gören Falcı Atiye Hanım araştırmalarında bu bilgileri de kullanarak akademik bir kariyer geçirdi. Danışanlarına yardımcı olmak ve daha çok kişiye ulaşmak için online bir şekilde hizmet vermektedir.

Medyum Ela

İlkokul çağlarında sınıf öğretmeni Yorumcu Ela Hanım’da sezdiği farklılıklardan dolayı onun hasta olduğunu düşünerek ailesine haber verdi. Okul hayatında zorluklar çeken Falcı Ela Hanım özel eğitim kurumlarına yerleşerek burada eğitimini tamamladı fakat bu farklılıklar onun hayatından çıkmadı. Hayata dair bakış açısı ve ona gelen garip hisleri doğru bir şekilde kullanabilen Ela Hanım, başlarda zevk olarak yaptığı bu işi profesyonel bir şekilde yapmak için online falcılığa başladı ve danışanlarına hizmet veriyor.

Medyum Gülce

Babaannesini ufak yaşlarda izleyerek ona özenen Yorumcu Gülce Hanım, mahalle arkadaşlarının fallarına bakarak başladı bu işe. Gelen olumlu tepkilerden etkilenerek özgüven kazanan Falcı Gülce Hanım, bu bilgileri daha doğru bir şekilde danışanlarına anlatmak için akademik araştırmalarla kendini geliştirdi. Danışanlarının sorunlarını çözmek için online bir şekilde hizmet vermektedir.

Medyum Hale

Annesini ufak yaşlarda kaybeden Hale Hanım, anneannesi ile yaşamaya başlıyor. Mahallede çok sevilen bir insan olmasından dolayı zevk için fal baktıklarında Hale Hanım kahvelerin içinde oluşan desenlerin gerçekten bir şeyler anlattığını hissederek fark etmiş. İlerleyen yaşlarda da anneannesinden el alarak komşularına ve arkadaşlarına fal bakmaya başladı. Bu işi bir meslek haline getiren Falcı Hale Hanım, online bir şekilde hizmet vermeye başladı.

Medyum Marimar

Aslen kökeni Mısıra dayanana Marimar Hanım, uzun yıllardır ailesi tarafından da yapılan medyumluk işini onlardan el alarak yapmaya başladı. Ailesi ile Mısırdan 90’lı yılların başında Türkiye’ye göçen Falcı Marimar Hanım, asıl işi olan Medyumluğu ilk önce kendi çevresinde daha sonrada onlardan aldığı olumlu tepkilerden de özgüveni yerine geldi. Türkiye’de de aynı işi yapmaya karar veren Marimar Hanım online bir şekilde danışanlarına hizmet vermeye başladı.

Medyum Menekşe

Romanya kökenli olan Yorumcu Menekşe Hanım’ın ailesi uzun yıllar Türkiye’de yaşamış fakat Falcı Menekşe Hanım ufak yaşlarda iken kendileri vefat etmiş. Türkiye’de başka tanıdıkları olmadığı için bir hayırsever tarafından büyütülerek eğitim hayatı boyunca onlarla beraber yaşamıştır... Koruyucu ailesinde bulunan ninesinden el alarak falcılığa başlayan Falcı Menekşe Hanım, duru görüsü, kuvvetli hisleri ile danışanlarına pozitif enerji ve hayatına olan dokunuşları ile ön plana çıkmıştır. Artık online bir şekilde hizmet vermektedir.

Medyum Nergis

Medyum Nergis Annesinden aldığı el ile başladı bu işe. Annesi oturdukları şehrin ünlü bir medyumu idi. Çevre illere dahi yayılan ünü onun uzun zaman bu işi yapmasına sebep oldu. Bu sırada da annesini izleyerek öğrendiği bu işi annesi vefat etmeden önce el alarak görülerini daha da arttırdı. Uzun zamandır bu işte tecrübeli olan Falcı Nergis Hanım danışanlarına online bir şekilde hizmet vermektedir.

Medyum Rosalinda

Rosalinda Hanım uzun yıllardır yaptığı bu işi Türkiye’ye göç ettikten sonrada devam ettirmek istedi. İlk önce iş arkadaşlarına zevk için bakmaya başladı, arkadaşlarından aldığı olumlu geriş dönüşlerin üzerine eski ününe kavuşması pek uzun sürmedi. İnanılmaz sezgisel güçleri ve hayata karşı olan pozitif enerjisi sayesinde danışanlarının hayatına dokunan Falcı Rosalinda Hanım işinden istifa ederek bu işi tam zamanlı yapmaya başladı. Artık online bir şekilde danışanlarına hizmet vermekte.

Medyum Roza

Anneannesinden aldığı el ile uzun yıllardır danışanlarına hizmet vermektedir. Duru görüsü, sezgisel güçleri çok kuvvetli olan bir danışmanımız olan Falcı Roza Hanım. Danışanlarından aldığı olumlu geri dönüşler ile en iyi falcılarımızdan biridir.

Medyum Sevinç

Orta Anadolu’da doğup büyüdü. Göçmen bir ailenin çocuğu olan Medyum Sevinç hanımın falcılık ailesinde de vardır. Annesi de falcıdır. Annesi ateş falı, su falı, kum falı bakarken yanında durarak o kuvvetli hislerin kendine geçmesini sağlamıştır. Zamanla kendisi de fal bakmaya başlamıştır. Hislerinin ve durugörü yeteneğinin annesinden daha yoğun olduğu anlaşılmış ve annesi fal bakmayı bırakmış yerine Falcı Sevinç hanım fal bakmaya başlamıştır.

Medyum Sonya

Küçük yaşlarda başlayan hayvan sevgisi onlarla beraber oyunlar oynaması ve ilgisi ailesi tarafından fark edilmesi ile ilk evcil hayvanı olan tekir kedi fındık ile başladı. En hırçın hayvanlara bile kolayca yaklaşan, onların sinirlerini alan ve Yorumcu Sonya Hanıma karşı çok hızlı alışan hayvanlar enteresan bir şekilde bir bağ kuruyor. Bu özelliklerin farkına vardıktan sonra falcılığa da merak saldı ve bu pozitif enerjiyi de doğru bir şekilde de kullanan Falcı Sonya Hanım uzun yıllardır danışanlarına hizmet vermektedir. Bu hizmeti de bir ileri adıma taşıyarak online bir şekilde danışanlarına hizmet vermektedir.

Medyum Zeliha

Hayatının bir dönüm noktası olan babasını kaybetmesi ile başlayan bir hikaye bu. Babasını kaybetmeden bir gün önce babasının ölümünü rüyasında gören Falcı Zeliha Hanım, hayatına bir şekilde bazı şeylerin bildirildiğine inanıyor. Danışanlarına da bu şekilde hizmet veren Yorumcu Zeliha Hanım artık online bir şekilde danışanlarına hizmet veriyor. Onların hayatına olumlu dokunuşlar yapıyor.