Laro Tarotu

Laro Tarotu nedir, Nasıl bakılır? 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ata Nirun tarafından Laro Tarotu ortaya çıkarılmıştır. Ata Nirun aslında bir istatistik uzmanıdır. Ayrıca gazetecilik ve yazarlık mesleklerini de yapmaktadır. Bununla birlikte pek çok belgeseli de bulunan Ata Nirun, bu alanlarda oldukça uzmandır. Özellikle mitoloji, parapsikoloji, astroloji ve inançlar üzerine birçok araştırma yapmıştır.

Laro Tarotu nedir, Nasıl bakılır? Fal çeşitleri arasından en popüler olan Tarot falı pek çok türe sahiptir. Genelde gelecek konusunda birçok fikir verir. Laro Tarotu da bu çeşitlerden bir tanesidir.

Laro Tarotu Nedir?

Tıpkı klasik Tarot falı destesi gibi 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir.  Lakin konusuna bakıldığında klasik Tarot falı konusundan ayrıldığı görülür. Tarot kartları büyük arkada 56 adet ve küçük arkada 22 adet şeklinde ikiye ayrılır. Laro Tarotu falı içinde büyük arkana çizimleri daha farklıdır. Anlamlar benzer veya aynı olsa da farklılıkları vardır. Tinsel konular üzerinden kartlara yorumlar yapılır ve başarılı sonuçlar elde edilir. Tarot çeşitlerinden biri olan Laro Tarotu kartlarının anlamları açık ve net değildir. Yoruma açıktır ve kişinin durumuna sorusuna göre anlamları değişebilir. Kartlar pek çok farklı kültürden etkilenerek ortaya çıkarılmıştır. Gerçek falcı bu kartları en iyi şekilde ve duruma uygun şekilde yorumlayacaktır. Doğru falcı seçimi doğru sonuçları size getirecektir. Sorularınıza böylece daha iyi ve net cevaplar verilir. Sezgileri ve hisleri kuvvetli olan bir falcı, Laro Tarotu falına çok daha iyi bakacaktır.

Detaylar Önemlidir…

Şöyle bir detay vardır. Ata Nirun, klasik Tarot kartlarına aslında farklı bir bakış açısı yakalamıştır. Yorumlama esnasında ruhun ve bilincin ne kadar önemli olduğunu anlatmak istemiştir. Aslında bakan kişinin ne kadar önemli olduğu burada anlaşılıyor. Falcının oluşturduğu enerji ne kadar iyiyse yorumlaması da bir o kadar iyi olacaktır. Tasarım esnasında ise oldukça özgün davranılmıştır. Mısır kültürüne ait figürlerden esinlenilmiş ve buna yönelik semboller oluşturulmuştur. Sembollere gerçekten odaklanma sağlandığında farklı hislerin oluştuğu görülecektir. Burada kartlara yoğunlaşmanın önemi anlaşılıyor. Eğer ne kadar dikkat verilirse bir o kadar da geri dönüş ve aranan cevaplar alınır. Kişiye özel bakım esnasında her kart bambaşka sonuçlar doğurmaktadır.Çünkü kişinin sorusuna göre ve olaylara göre Laro Tarotu farklı ve daha öznel cevaplar verecektir.

Fal çeşitleri nelerdir, nerede bakılır, nasıl bakılır? en iyi en gerçek çıkan fal hangisidir? kahve, katina, yıldızname, melek, evlilik, yüzük, mum, kemik, bakla, tarot, el, kül, çingene, laro, peri, ateş, su falı çeşitleri.
Laro Tarotu nedir, nasıl bakılır, nerede bakılır? Online Gerçek telefonda, kesin çıkan Laro Tarotu %%sitedesc%%
Laro Tarotu

Laro Tarot Nasıl Bakılır?

Bilmelisiniz ki Laro Tarotu, biraz daha ruhsal gelişmeye yön veren, sezgileri birleştiren bir tarot çeşididir. Farklı yorumlamalara açıktır ve çok derinlere inen bir türdür. Mısır figürlerinden esinlenerek yapılan kartlarında gizemli kısımlar bulunmaktadır. Laro Tarotu, son dönemlerde oldukça popüler bir fal çeşidi haline gelmiştir. Özellikle gerçek bir falcının bakması büyük önem taşır. Her fal çeşidinde olduğu gibi Laro Tarotu da gerçek falcı tarafından bakılmalıdır. Çünkü daha doğru yorumlama yapılacaktır ve doğru sonuçlar alınacaktır. Bunların dışında Laro Tarotu bakan gerçek falcı, kartı kesmenizi isteyecektir. Ayrıca bunu sizden sol eliniz ile yapmanızı isteyecektir. Bunun nedeni ise sol tarafta kalbinizin bulunmasından kaynaklıdır. Oldukça gizemli bir fal olmasından dolayı bazı kişilere ürkütücü gelebilir ancak çok etkili ve muhteşem sonuçlar veren bir fal türüdür.

Çıkan kartlara göre yorumlar yapılabilirken soru cevap şeklinde de bu fala bakılabilir. Tamamen odaklanmak gereklidir. Kartlara tüm duygularınızı, hislerinizi ve düşüncelerinizi geçirmeniz gerekir. Ruh halinize göre size cevap veren kartlardır. Aslında epey keyifli bir tarot çeşididir. Renkleri ile göz alıcı bir duruşu olduğu söylenebilir. İster aklınızda bulunan sorulara cevap almak için kullanabilir isterseniz de genel yorum yaptırabilirsiniz.

Laro Tarotu Yöntemleri

Bir diğer yöntem de ise kartlar karıştırılır. Ardından kartlar bir noktada kesilir ve seçilen kartlar kenara ayırılır. Burada yine önemli olan sol elin kullanılmasıdır. Sol el kalbin olduğu tarafta olduğu için kullanılır. Enerji tamamen kartlara aktarılmalıdır. Aynı şekilde 4 adet kart seçilir. Falına bakılan kişi toplamda 8 soru sorar. Seçilen 4 karttan yola çıkılarak 8 soruya da kartlar yorumlanarak cevap verilir. Böylece Laro Tarotu ile sorularınıza yanıt bulmuş olursunuz.