Burcunuz Hangi Hayvanla eşleşmektedir?

Kişiliğimizin şekillenmesinde büyük öneme sahip Güneş burcumuz benliğimizi temsil eder. Bizim kim olduğumuz, içsel kimliğimiz yani kısaca ruhumuz burcumuzun nitelikleriyle hayat bulur.

Burcunuz Hangi Hayvanla eşleşmektedir? Hiç merak ettiniz mi? Burcunuzu araştırdıktan sonra burcunuza göre ruhunuz hangi hayvanla eşleşiyor? Bir analiz yaptık ve sizlerle paylaşıyoruz.


KOÇ BURCU – ÇİTA

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-koc-burcu-ve-cita
Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Çita gibi, bastırılmayı veya evcilleştirilmeyi değil, özgür bırakılmayı talep eden enerjiyle dolusunuz. Vahşiliğinizi ve hızınızı benimseyebilmek, sizi eşsiz bir insan yapar.


BOĞA BURCU – AYI

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-koc-burcu-ve-cita
Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Ayı, hayatınızda çok değerli iki özellik olan güç ve istikrarı sembolize eder. Yaptığınız her şeyde her zaman sağlam bir temel oluşturmaya çalışırsınız, inandığınızın ve doğru bildiğinizin arkasında durursunuz.


İKİZLER BURCU – YUNUS BALIĞI

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-ikizler-burcu-ve-yunus
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Tüm bu oyunculuğunuzun ve merakınızın altında en zeki burçlardan birisiniz, tıpkı yunusun en zeki hayvanlardan biri olması gibi. İkiniz de daha fazla öğrenme ve dünyayı keşfetme ihtiyacını paylaşıyorsunuz.


YENGEÇ BURCU – TAVŞAN

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-yengec-burcu-ve-tavsan
Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 2022

Bir tavşan gibi, zaman zaman ürkek ve utangaç olabilirsiniz ama aynı zamanda zeki ve yaratıcısınız. Tavşan bize korkularımızın bizi bunaltmasına izin vermemeyi öğretir, ki bu her gün üzerine çalıştığınız bir şeydir.


ASLAN BURCU – EJDERHA

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-aslan-burcu-ve-ejderha
Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Ejderha gibi, varlığınızla çevrenizdeki insanlar üzerinde etki yaratabilecek birisiniz , fazla söze gerek yok! Güçlü ve cesursunuz, her zaman sizin için en önemli olan şey neyse onun için savaşmaya hazırsınız.


BAŞAK BURCU – TİLKİ

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-basak-burcu-ve-tilki
Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 2022

Tilkiler küçük olabilir, ancak fiziksel formda eksiklerini zihinsel çeviklikleriyle on kat telafi ederler. Efsaneler ve masallar tilkileri her zaman kurnaz ve sinsi olarak tasvir eder, ancak gerçekte tilkiler hızlı ve çok akıllı hayvanlardır.


TERAZİ BURCU – KUĞU

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-terazi-burcu-ve-kugu
Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Bir kuğu hakkında hiçbir şey bilmeden bile, sadece ona bakarak ne kadar zarif ve nazik olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı onun gibi, içte ve dışta eşsiz bir güzelliğe ve yumuşaklığa sahipsiniz. Hayatın sıkıntılı sularında dengeyi ve rahatlığı bulmak sizin için çok önemli.


AKREP BURCU – ANKA KUŞU

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-akrep-burcu-ve-anka-kusu
Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu hayvan gibi, kişiliğiniz de iki katlıdır. Kendinizi tehlikeden veya kalp kırıklığından korumanın bir yolu olarak kullanabileceğiniz bir kişiliğin var, ancak bu görünüşün altında açık ve savunmasız olan daha yumuşak, daha nazik bir taraf var.


YAY BURCU – KEDİ

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-Yay-burcu-ve-kedi
Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendi davulunun ritmine göre yürümeyi ve kim olduğunu kimse veya hiçbir şey için değiştirmemeyi tercih ediyorsunuz , tıpkı bir kedi gibi. İkiniz de son derece bağımsız, meraklı ve özgürsünüz.


OĞLAK BURCU – TİMSAH

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-Oglak-burcu-ve-Timsah
Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Timsah gibi, konu “avınıza” tutunmaya geldiğinde ilkel bir enerjiniz var, başka bir deyişle, bir kez dişlerinizi bir şeye batırdığınızda, istediğinizi elde etme kararlılığınızı hiçbir şey sarsamaz.


KOVA BURCU – ÖRÜMCEK

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-Kova-burcu-ve-Orumcek
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Örümcek sabrı, yaratıcılığı, bölgeyi ve ışığa karşı karanlığı temsil eder. Bu hayvan gibi, zamanınızın çoğunu güzel bir şey yaratmak için harcayabilirsiniz, bu da bağımsız ve mesafeli karakterinize katkıda bulunabilir. Bazen yalnız olmayı, sizi mutlu eden şey üzerinde çalışmayı tercih edersiniz.


BALIK BURCU – GEYİK

Burcunuz-Hangi-Hayvanla-eslesiyor-balik-burcu-ve-anka-geyik-1
Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Geyik gibi siz de çok şefkatli, sakin ve açık bir canlısınız. Hayatta değer verdiğiniz en önemli şeylerden biri, kabilenizi bulabilmek ve etrafınızı benzer düşünen insanlarla çevrelemektir.

Neden Online Fal ?

Burcunuz Hangi Hayvanla eşleşmektedir? Konusunu okudunuz. Şimdi Hizmetimize ve açıklamamıza gelelim. Online fal cafeler aracılığı ile telefon fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya! bağlanarak online olarak Tarot Falı bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ve Online fal cafe ler aracılığı ile telefon fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe ve fal santrali gibi telefon fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür. Ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Online fal cafe olarak hizmet veren telefon fal cafe 100’ün üzerinde falcısı! ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Online fal cafenin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı online fal cafe danışma hattını aradığınızda danışma hattı! çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verecektir. İhtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.